Twórcza sobota dla mamy i córki

sobota, 21 maja 2022, 13:30

  • sobota, 21 maja 2022, 13:30
  • sobota, 21 maja 2022, 16:30
  • InfoKraków Zgody 7, os. Zgody 7, Kraków

W maju świętujemy Dzień Matki. To świetna okazja, żeby podarować sobie wzajemnie chwilkę wspólnego czasu, odpocząć i spędzić go kreatywnie! Zapraszamy na twórczą sobotę dla mam i córek. Podczas warsztatów sutaszu i kaligrafii będziecie mogły pobyć ze sobą, oderwać się od codziennych spraw i nauczyć się nowych umiejętnośc

Mamo, sprawdź program i zabierz ze sobą córkę. Córko, zarezerwuj ten czas dla mamy, a może zrób jej niespodziankę i zapisz Was wspólnie na warsztaty.

13.30 – Sutasz: zrób sobie bransoletkę bransoletkę – warsztaty (dla mam z córkami w wieku od 8 lat)
Prowadzenie: Justyna Florek
W tej specjalnej edycji warsztatów sutaszu będziemy tworzyć wspólnie bransoletki. Sutasz to rodzaj haftu, do wykonania którego wykorzystuje się kolorowe sznurki. Technika polega na artystycznym łączeniu kamieni i koralików z wielobarwnymi sznurkami i pozwala na tworzenie unikatowej biżuterii.
Zapraszamy mamy z córkami w wieku od 8 lat (górnej granicy wieku oczywiście nie ma)

16.30 – Kaligrafia – warsztaty (dla mam z córkami w wieku od 12 lat)
Prowadzenie: Sylwia Dziadek / Dylwia ma plan
Jeśli zachwyca Was krój liter, lubicie zatrzymać się nad fakturą papieru i odręcznym pismem, te warsztaty są dla Was! Podczas spotkania z Sylwią Dziadek poznamy tajniki kaligrafii nowoczesnej, dowiemy się jak pięknie łączyć litery, a co najważniejsze spędzimy wspólnie twórczy czas.
Zapraszamy mamy z córkami w wieku od 12 lat (górnej granicy wieku oczywiście nie ma)

_____________________________________

Ilość miejsc ograniczona.

Bezpłatne wejściówki na oba warsztaty będą dostępne od 16 maja od godz. 12.00 na kbfbilety.krakow.pl

Więcej

Obowiązują bezpłatne wejściówki

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.