Nowa Huta Masters 2022

sobota, 25 czerwca 2022, 14:00

  • sobota, 25 czerwca 2022, 14:00
  • Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

To już 6 impreza z cyklu Nowa Huta Masters! Mega dawka tanecznych emocji gwarantowana – pula nagród to w tym roku to 6.000 zł!

NH Masters to konkurs bboy bitw solo, w których tancerze break dance zmierzą się ze sobą w dwóch kategoriach: Kids (do 15 lat) i Dorośli (powyżej 15 lat). Osoby zgłoszone do udziału zostaną rozlosowane w pary, następnie bezpośrednio po każdej bitwie skład sędziowski wyłoni zwycięzcę. Obowiązuje „system pucharowy” – przegrany odpada, wygrany przechodzi do następnego etapu.

W tym roku swoją wiedzą o bboyingu podzieli się jeden z sędziów - Bartosz Biernacki Bboy Bartazz. Równolegle z częścią konkursową, na zewnątrz NCK w wyznaczonych miejscach odbywać się będzie Graffiti Jam. W trakcie turnieju na scenie zaprezentuje się Dawid Dec Bboy Deco ze swoim zespołem Szpilersi.


Więcej

https://nck.krakow.pl/nowa-huta-masters-2022/

20 zł - bilet wstępu na widownię konkursu; 10 zł - opłata akredytacyjna w kategorii Kids (do 15 lat); 15 zł - opłata akredytacyjna w kategorii Dorośli (powyżej 15 lat)

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.