Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie: Rafał Niemczyk

niedziela, 4 grudnia 2022, 10:00

  • niedziela, 4 grudnia 2022, 10:00
  • Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35

Przechodząc ulicami Krakowa możemy zauważyć wiele ciekawych zjawisk, np. ilość gołębi na rynku, jednak niewiele osób wie, że zanim stada gołębi zaczęły rządzić rynkiem, mieszkały tutaj wiewiórki, w tym jedna bardzo sympatyczna wiewiórka Bogna, przyjaciółka trębacza Macieja, to o niej oraz o Jadwidze usłyszą nasi goście za sprawą Rafała Niemczyka, a wszystko w magicznej scenerii naszej wystawy stałej w podziemiach Pałacu Krzysztofory.

Rafał Niemczyk – autor ekranizowanego zbioru opowiadań, scenarzysta gier komputerowych, recenzent bajek dla dzieci oraz maratończyk. Uchylając rąbka tajemnicy powiemy wam, że za niedługo będzie nas bawić i uczyć za sprawą wydawnictw dla dzieci, gdzie przelewa na papier doświadczenie, jakie zebrał uczestnicząc od lat w spotkaniach i wydarzeniach dla rodzin i dzieci. 

***
„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie” to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Do tej pory w krzysztoforskich wnętrzach gościli m.in. Ewa Wachowicz, Anna Polony, Tomasz Schimscheiner i Anna Szałapak.

  • Miejsce: Pałac Krzysztofory, Sala Baltazara Fontany
  • Prowadzenie: Tomasz Karżewicz, Elżbieta Łapczyńska

***
Rezerwacja miejsc i zakup biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w pałacu Krzysztofory – e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60.

Więcej

muzeumkrakowa.pl

12 426 50 60

info@muzeumkrakowa.pl

Cena: 15 zł od dziecka (jeden opiekun wstęp wolny). Limit: 50 osób

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.