Baranki Dzieciom: Mikołajki z Misiami

niedziela, 4 grudnia 2022, 11:00

  • niedziela, 4 grudnia 2022, 11:00
  • Kino Pod Baranami, Rynek Główny 27

BARANKI DZIECIOM zapraszają na MIKOŁAJKI Z MISIAMI - pokaz filmu animowanego "Przytul mnie. Poszukiwacze miodu"

W niedzielę, 4 grudnia, na kinowym ekranie pojawią się Mały Miś i Tata Miś w animacji “Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”, a po seansie każdy mały widz otrzyma upominek pozostawiony u nas przez Świętego Mikołaja.

“Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to pełnometrażoway film animowany zrealizowana na podstawie popularnej książki “Proszę mnie przytulić” autorstwa Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak. Jest to historia Małego Misia, który w dniu urodzin chce przeżyć pierwszą w życiu przygodę i wyruszyć do legendarnej Złotej Krainy, aby zdobyć miód na swój tort.

 O FILMIE:

PRZYTUL MNIE. POSZUKIWACZE MIODU, reż. Anna Błaszczyk, PL/CN 2022, 70’

Mały Miś marzy o urodzinowym miodowym torcie. Niestety, Tatuś Miś nie może spełnić życzenia – wszystkie ule w lesie są już puste! Trzeba wyruszyć do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta.

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki z zapasami złotego przysmaku. Nic nie uchowało się także w owadzich kryjówkach. Po podsłuchaniu rozmowy pszczół Mały Miś wie, że mnóstwo miodu znajdzie w tajemniczej Złotej Krainie, która na skraju lasu. Choć jego tata najchętniej zostałby w norze i uciął sobie drzemkę, niedźwiadek przekonuje go do wspólnego ruszenia ku przygodzie. To ma być jego pierwsza w życiu dłuższa wycieczka, dzięki której udowodni, że jest samodzielny i odważny!

Więcej

www.kinopodbaranami.pl

12 423 07 68

kino@kinopodbaranami.pl

BILETY: 20 zł. Dostępne w kasach Kina Pod Baranami oraz online https://bit.ly/mikolajkimisie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.