Shanties 2023: Szanteczkowa muzyka z żeglarskiego śpiewnika

sobota, 25 lutego 2023, 11:00

  • sobota, 25 lutego 2023, 11:00
  • Kino Kijów, al. Krasińskiego 34

Największe tego typu wydarzenie w Europie, największe gwiazdy szant i piosenki żeglarskiej, wystawy, spotkania, prezentacje, premiery i oczywiście koncerty dla dzieci.

Koncert dla dzieci: "Szanteczkowa muzyka z żeglarskiego śpiewnika"
Scenariusz i reżyseria Z. Murawski i M. Kowalewski
wystąpią: „Zejman & Garkumpel”, Krzykaśki

Ośpiewamy rodzinnie historyczne wydarzenie: Wydanie przez Fundację "Hals" żeglarskiego śpiewnika dla najmłodszych!!! Podczas spotkania cała sala wraz z "Zejmanem i Garkumplem", "Krzykaśkami" i zaproszonymi gośćmi. Będą śpiewać piosenki ze stron tego śpiewnika. A po koncercie wykonawcy będą podpisywać ów śpiewnik wszystkim, którzy wejdą w jego posiadanie.

Zejman i Garkumpel
Zespół grywa około 100 koncertów rocznie, występy m.in. w TVP (Domowe Przedszkole, Od Przedszkola do Opola, Bezludna Wyspa, Śpiewające Fortepiany) i Radio (Polskie Radio PR I, II, WAWA, Radio Zet, Radio Bis), nagrane kasety i płyty, ogromna rzesza wiernych słuchaczy, udział i nagrody zdobyte w prestiżowych festiwalach i przeglądach, oraz występy u boku uznanych artystów estradowych, stawia zespół „Zejman & Garkumpel” w czołówce polskich wykonawców.
Specjalnością zespołu są programy estradowe, na które składają się piosenki autorskie. Celem tych programów jest angażowanie publiczności do zabawy, na którą składają się: wspólne śpiewanie, konkursy na estradzie, tańce, dialog z publicznością. Repertuar zespołu, wraz z zabawami integracyjnymi doskonale sprawdza się na zamkniętych występach. Gwarancją tej zabawy jest nie tylko wysoki poziom estradowy zespołu, ale również żywiołowa postać konferansjera i lidera Mirka „Kovala” Kowalewskiego.

Więcej

www.shanties.pl

bilety: 30 zł, VIP 50 zł

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.