Ferie z Kościuszką

poniedziałek, 16 stycznia 2023 - piątek, 24 lutego 2023

  • poniedziałek, 16 stycznia 2023 - piątek, 24 lutego 2023
  • Kopiec Kościuszki, al. Waszyngtona 1

A może by tak odwiedzić Kopiec Kościuszki i Muzeum Kościuszkowskie w okresie ferii zimowych 2023 oraz skorzystać z oferty edukacyjnej przygotowanej zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych zwiedzających!

Dla dzieci
Od 16 stycznia do 24 lutego, w każdy poniedziałek, środę i piątek, o godz. 12:00 zapraszamy na oprowadzanie z przewodnikiem, skierowane do dzieci z klas I-IV szkoły podstawowej. Zwiedzanie Muzeum Kościuszkowskiego z elementami warsztatów będzie odbywało się z uwzględnieniem dziecięcej ścieżki zwiedzania.

Dzieci otrzymają materiały edukacyjne. Po zakończeniu zwiedzania wyjście na Kopiec Kościuszki.

• Zapisy: edukacja@kopieckosciuszki.pl. Prosimy o podanie terminu oraz ilości i wieku dzieci, które wezmą udział w zwiedzaniu.

Dla młodzieży i dorosłych
Młodzież i dorosłych zapraszamy na oprowadzanie z przewodnikiem, które będzie odbywało się w okresie od 16 stycznia do 24 lutego, od poniedziałku do piątku, każdego dnia o godz. 14:00. Zwiedzanie obejmuje historię Kopca Kościuszki oraz oprowadzanie po Muzeum Kościuszkowskim. Po zakończeniu zwiedzania wyjście na Kopiec Kościuszki.

• Zapisy: edukacja@kopieckosciuszki.pl. Prosimy o podanie terminu oraz ilości osób, które wezmą udział w zwiedzaniu.

*Oferta jest skierowana do turystów indywidualnych i rodzin. Grupy zorganizowane (powyżej 10 osób) zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia osobnego terminu.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.