Nowy Klub Rodziców zaprasza codziennie

6 września 2017

1 września został utworzony pierwszy Klub Rodziców, z którego oferty Krakowianie będą mogli korzystać codziennie. Jest on prowadzony przez Stowarzyszenie Daleko Więcej i zlokalizowany jest w samym centrum miasta, na ul. Berka Joselewicza 28.

Stowarzyszenie Daleko Więcej wygrało otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka pn. „Klub Rodziców z dziećmi do lat 3” w okresie od 1 września 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku .

Nowo powstały Klub ma być miejscem spotkań i integracji rodziców z dziećmi, w szczególności w wieku do lat 3 oraz osób oczekujących na potomstwo. To tutaj będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami, problemami związanymi z posiadaniem i wychowaniem dzieci oraz stworzyć nieformalne grupy wsparcia.

Klub będzie otwarty we wszystkie dni robocze, w poniedziałki oraz od środy do piątku w godzinach 10.00-14.00, we wtorki natomiast od 15.00 d 19.00. Jest to pierwszy w Krakowie Klub Rodziców, który będzie otwarty codziennie w stałych godzinach. Szczegółowy harmonogram Klubu dostępny jest stronie internetowej Stowarzyszenia www.dalekowiecej.pl

W Klubie, tak jak i w pozostałych placówkach, odbywać się będą warsztaty podnoszące kompetencje rodzicielskie i rozwijające  zainteresowania dzieci i rodziców oraz spotkania ze specjalistami – m.in. lekarzami, psychologami, , położnymi, dietetykami, którzy starają się przybliżyć kwestie związane ze zdrowiem oraz wychowaniem dziecka. Podczas spotkań najmłodszymi opiekują się animatorzy w specjalnie utworzonych kącikach zabaw.

Klub dołączy do sieci prężnie działających krakowskich Klubów Rodziców, których na dzień dzisiejszy na mapie Krakowa funkcjonuje już 28.

Serdecznie zapraszamy wszystkie krakowskie rodziny do udziału w zajęciach oferowanych przez Kluby Rodziców, które są przykładem kompleksowej oferty zajęć o charakterze edukacyjnym, integracyjnym i rozwojowym. Mamy nadzieję, iż spełnią one pokładane w nich oczekiwania i wpiszą się na stałe w mapę krakowskich miejsc przyjaznych rodzinie.

Zajęcia prowadzone przez Stowarzyszenie Daleko Więcej są bezpłatne.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.