Zapisy na zajęcia w MDK Dom Harcerza (ul. Reymonta 18)

8 września 2017

Młodzieżowym Domu Kultury „Domu Harcerza” przy ul. Reymonta 18 zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą edukacyjną!

„Dom Harcerza” to miejsce, w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Naszym celem jest rozwijanie zainteresowań i pasji, odkrywanie talentów i pobudzanie kreatywności, a także doskonalenie zdolności. Proponujemy atrakcyjną i bogatą ofertę organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży łączącą działania artystyczne, sportowe i turystyczne z edukacją kulturalną i społeczną. Na zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 3 do 21 lat. Prowadzimy warsztaty muzyczne, wokalne, językowe, plastyczne, ceramiczne, zajęcia taneczne, teatralne, sportowe, w tym jazdę konną i hipoterapię, warsztaty fotografii, filmu i animacji poklatkowej.

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” to także miejsce oferujące szeroki wachlarz zajęć dla grup zorganizowanych i klas szkolnych.

Nauczyciele MDK „DH” stanowią profesjonalną kadrę, która dzięki swojej pasji, doświadczeniu i ciągłemu kształceniu pomagają odkrywać i rozwijać zainteresowania, talenty i umiejętności swoich podopiecznych. Efekty naszej pracy można oglądać podczas spotkań, koncertów, pokazów i wystaw.

Nasza otoczona zielenią siedziba, tuż przy Parku im. dr. H. Jordana, jest przyjaznym miejscem dla młodszych i starszych bywalców. W naszej ofercie znajduje się wiele form zajęć dla różnych grup wiekowych.Najmłodszym dzieciom proponujemy zajęcia językowe, plastyczne, wspomagające rozwój psychomotoryczny, zajęcia umuzykalniające i wokalne, taneczne, gimnastyczno-ruchowe, zajęcia rozwijające społecznie i wspomagające rozwój osobowy. Nieco starszych uczestników (od 6 roku życia) zapraszamy na zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, językowe, modelarskie, fotograficzne, historyczne, sportowe (w tym karate
i narciarskie), warsztaty piosenki.Młodzieży w wieku 12 - 21 lat oferujemy zajęcia językowe, muzyczne, warsztaty śpiewu, emisji głosu, zespoły chóralne i muzyczne, zajęcia taneczne, teatralne, plastyczne, fotograficzne, filmowe, tworzenia filmu animowanego, zajęcia w pracowni modelarskiej
i w klubie jazdy konnej.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.