Dzieci Świętują

23 maja 2018

Jedyna w swoim rodzaju, niezwykła, szalona i odkrywcza trzydniowa impreza dla dzieciaków. W tym roku w dniach 1-3 czerwca zapraszamy szczególnie na Kids’ Fest, czyli wydarzenie łączące świat nauki i doświadczeń z niezapomnianą zabawą. Mamy coś dla łobuziaków, psotników, entuzjastów, pasjonatów, dla małych i dużych – każdy znajdzie coś dla siebie.

Dzień Dziecka (1 czerwca) będziemy świętować w parku za Tauron Areną Kraków w ramach #FMF4Kids wraz z Egurrola Dance Studio, HistoryLandem, GoJumpem i Akademią Duckie Deck, a plenerowy festyn zakończy koncert 11. Festiwalu Muzyki Filmowej: Piękna i Bestia w Tauron Arenie Kraków.

2 i 3 czerwca z Akademią Duckie Deck opanujemy krakowskie Zabłocie, które zamieni się w wielką krainę warsztatów, zabaw i atrakcji dla dzieci. Będą roboty, hologramy, wielkoformatowe gry dotykowe, tajemnicze bańki mydlane… Przespacerujemy się także szlakiem literatury dziecięcej, wpadniemy na plac Wolnica pobawić się z Muzeum Etnograficznym, zajrzymy na specjalną edycję Kraków ŁAŁ... Bawmy się na całego!

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.