Start zapisów do Akademii GOkidz!

21 sierpnia 2019

Jeśli szukasz zajęć dodatkowych zajęć dla dziecka, które zapewnią mu nie tylko naukę, ale i świetną zabawę, zapisz je do Akademii GOkidz! Adept dołączając do Akademii GOkidz! otrzymuje 30 minut zabawy na parku po każdych zajęciach, w cenie biletu.
Stawiamy na jakość prowadzonych zajęć, dlatego zapewniamy:
– najlepszy sprzęt,
– wykwalifikowanych prowadzących,
– oryginalne scenariusze zajęć.

W programie bogata oferta tematyczna zajęć:

Misja: Kreatywne zmysły
To ogólnorozwojowe zajęcia przygotowane dla dzieciaków od 3 do 6 lat. Zajęcia oparte są na naturalnej potrzebie zabawy, chęci poznawania świata, kreatywności i spontaniczności.  Dzieciaki angażują wszystkie zmysły, uczą się samodzielności i interakcji z innymi.

Misja: Eksperymenty
Inspirujemy dzieciaki do odkrywania świata poprzez eksperymenty z chemii, biologii i fizyki. Dzieciaki nie tylko zdobywają ścisłą wiedzę, ale uczą się również budować wnioski, pracować w grupach. Naturalnie zdobywają odwagę, która pomaga im podejmować wyzwania i je realizować.

Misja: Robotyka
Podczas zajęć dzieci budują i programują roboty z klocków LEGO WeDo.  Wchodzą w świat nauki i uczą się logicznego myślenia. Zajęcia pozwalają poznać zasady budowania różnego rodzaju konstrukcji i rozwijają kreatywność. Łączą zabawę z pożyteczną wiedzą i umiejętnościami.

Misja: Sporty
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieciaków od 7 roku życia do 14 lat. Autorski program łączący w sobie elementy zabawy, gier drużynowych, treningu siłowego i gimnastyki. Dzieciaki świetnie się bawiąc rozwijają swoją motorykę, pasję do sportu, a także uczą się wytrwałości i współpracy w grupie.

Misja: Szybka Nauka
Zajęcia dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Tematyka zajęć skupia się wokół skutecznych metod przyswajania wiedzy wychodzących poza szkolne schematy. Dzieci uczą się technik pamięciowych, nabywają umiejętność szybkiego czytania i wiele więcej.

Misja:Bystry Bobas®
Bystry Bobas® to zajęcia sensoryczno-rozwojowe, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i dzieci, wspomagają prawidłową integrację sensoryczną oraz wzmacniają więź między rodzicem a dzieckiem. Stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach (0-30 miesięcy).

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.