Cały Kraków

Pozostałe (126)

Centrum Edukacyjne „Przystanek Historia”

Celem Przystanku Historia jest popularyzacja wiedzy o historii najnowszej oraz edukacja historyczna w sposób przyjazny dla każdego.
ul. Dunajewskiego 8, Kraków

Centrum Filmowe Kraków

Centrum Filmowe Kraków to interdyscyplinarny projekt filmowo-multimedialny, który powstaje w industrialnej dzielnicy Krakowa - Zabłociu. Zlokalizowane będzie na terenie przyległym do...
Lipowa 7, Kraków

Centrum Małego Dziecka

Zespół Centrum Małego Dziecka tworzą wysokiej klasy specjaliści. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możemy w jednym miejscu oferować specjalistyczne i bardzo indywidualne podejście do...
ul. Miłkowskiego 9

Centrum Rozwoju Dziecka i Rodzica PESTKA

Prowadzona tu edukacja opiera się na założeniach pedagogiki Gestalt, mówiącej o tym, że człowiek ma w sobie ogromny potencjał, do którego realizacji muszą być stworzone odpowiednie warunki.
ul. Na Błonie 13d

Centrum Terapii Lemoniada

Przyjazna przestrzeń dla dzieci i ich rodzin – miejsce terapii grupowych i indywidualnych, m.in. pomocy psychologicznej, logopedycznej, integracji sensorycznej.
ul. Warszawska 1/16
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.