Złap Groteskę w sieci: Malutka Czarownica

piątek, 1 maja 2020, 12:00 - niedziela, 3 maja 2020

  • piątek, 1 maja 2020, 12:00 - niedziela, 3 maja 2020
  • Teatr Groteska, ul. Skarbowa 2

A może na majowy weekend nieco magii?

Teatr Groteska zaprasza na wyreżyserowany przez Lecha Wrońskiego spektakl „Malutka Czarownica” z fantazyjną scenografią Jana Polewki i tajemniczą muzyką Ewy Korneckiej.
Tym razem wspólne weekendowe oglądanie na www.groteska.pl zaczynamy w samo południe już w piątek 1 maja!

Taki magiczny początek miesiąca może się przydać – może w końcu ktoś odczaruje koronawirusową rzeczywistość? Bo jak się okaże „Malutka czarownica” może robić naprawdę dużo dobrych rzeczy i odważnie stawać w obronie słabszych. To opowieść o przyjaźni i wytrwałości w walce ze złem.

Na rodzinne majowe popołudnie polecamy zaczarowany świat z zaskakującym finałem - tym bardziej, że spektaklu „Malutka czarownica” nie znajdziecie w bieżącym repertuarze Teatru Groteska.

Przypominamy, że Teatr Groteska dołączył do akcji #wpieramkulturę: oglądając wydarzenia online, można dobrowolnie wspierać swoje ulubione instytucje kultury na eWejsciowki.pl.

A w kolejnych dniach maja codziennie będziemy prezentować filmy nadesłane na konkurs „Gramy dla Groteski”. Wszystkim uczestnikom już dziś gratulujemy i przypominamy, że w połowie maja rozstrzygnięcie konkursu!

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.