Stuk Puk

niedziela, 16 stycznia 2022, 16:00

  • niedziela, 16 stycznia 2022, 16:00
  • Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2

Dworek Białoprądnicki zaprasza najmłodszych widzów w wieku od 1 do 3 lat, wraz z rodzicami, na spektakl "Stuk puk". To kameralny teatr formy połączony z kreatywną zabawą dla najmłodszych.

Stuk Puk to spektakl inspirowany teatrem dla najnajów - czyli widzów najmłodszych do 3 roku życia.

Jest to spektakl o zabawie dwóch szarych postaci, które w szarym świecie znajdują tajemnicze pudło, toczą je, przepychają i… Od tego momentu zaczyna się odkrywanie barw i kolorowanie szarego świata, tak by na koniec, przy udziale młodych widzów, stworzyć barwne obrazy.

Stuk Puk powstał z potrzeby tworzenia teatru dla najmłodszych oraz chęci dzielenia się pomysłami teatralnymi i plastycznymi na wspólne zabawy z dziećmi. Wykorzystujemy prostą scenografię ułatwiającą odbiór spektaklu najmłodszym widzom. Spektakl budowany jest na zasadzie powtarzalności scen po to, aby powoli i spokojnie wprowadzać dziecko w poszczególne etapy pokazu. Założeniem projektu jest stymulowanie i rozwijanie dziecięcej wyobraźni poprzez świat kształtów, słów, dźwięków oraz zdarzeń.

Po pokazie zachęcamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy odnoszącej się do treści spektaklu. Otwórz z nami świat dziecięcej wyobraźni!

  • Scenariusz i reżyseria: Stuk Puk
  • Występują: Oliwia Jakubik- Pękala i Anna Kamykowska
  • Muzyka: Grzegorz Sieradzki
  • Czas: 30 min. + ok. 30 min warsztatowej zabawy

Więcej

https://dworek.eu

Bilet: 20 zł od osoby. Na spektakle należy zakupić bilety zarówno dla dziecka jak i dla opiekuna. Obowiązuje jedna cena biletów dla dzieci i osób dorosłych. Bilety można zakupić w kasie Dworku i przez ekobilet. Ilość miejsc na spektakl jest ograniczona!

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.