Oceanarium (Teatr Młodego Widza)

niedziela, 6 listopada 2022, 11:00

  • niedziela, 6 listopada 2022, 11:00
  • niedziela, 6 listopada 2022, 12:30
  • Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232
Spektakl dla najnajów Teatru Figurki z Krakowa

W swoich przedstawieniach dla najmłodszych widzów  Teatr Figurki z Krakowa nie buduje  linearnych opowieści, a raczej odkrywa światy. Tym razem zapraszamy na wyprawę w morskie odmęty. Cała opowieść zaczyna się zwyczajnie – w okolicznej piaskownicy. Nic specjalnego – trochę piasku i kolorowe foremki – rybki, konik morski, muszelka. Wystarczy odrobina wyobraźni, a plastikowa muszelka przeniesie nas na piaszczystą plażę, jeszcze trochę – i już wypływamy żaglówką na środek oceanu. A stąd to już pół kroku do prawdziwej przygody! Zabaw z ośmiornicami, tańców z meduzami, pływania z najprawdziwszą ławicą ryb.

Spektakl dla dzieci w wieku 1-3 lat.

czas trwania - 30 minut

***
Teatr Figurki to mały teatr o wielkim sercu. Do realizacji przedstawień i warsztatów używa najprostszych form: cieni, lalek, animacji przedmiotu. Do udziału w swoich spektaklach – jako jedyny w Krakowie – zaprasza na spektakle najmłodszych (nawet od 1. roku życia) i wszystkich tych, których wyobraźnia i otwartość nie znają granic.

***
Teatr Młodego Widza w NCK, czyli propozycja podróży w świat teatru! Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na familijne spektakle teatralne. Proponowane przedstawienia to barwne, mądre i pełne ciepła historie dotyczące uniwersalnych prawd i pobudzające wyobraźnię młodych widzów. Przy udziale niczym nieograniczonej wyobraźni przeniesiemy się do doliny zamieszkałej przez Muminki, a z Anią powędrujemy na wyjątkowe wzgórze. Artyści z Teatru Figurki zaprezentują kilka opowieści: Co w trawie piszczy – teatr cieni, Cieniowanki – eksperymentalną, sceniczną zabawę i Oceanarium - igraszki w wodzie. W niezwykłą muzyczną podróż zabierze nas CeZik.

Więcej

nck.krakow.pl

REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL

bilety - 30 zł. Na spektakl należy zakupić bilety zarówno dla dziecka jak i opiekuna. Obowiązuje jedna cena biletów dla dzieci i osób dorosłych.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.