Piotruś Pan – wystawa Ogrodu Świateł

piątek, 28 października 2022 - niedziela, 26 lutego 2023

  • piątek, 28 października 2022 - niedziela, 26 lutego 2023
  • Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, Park Lotników Polskich, al. Pokoju 68

Ogród Świateł, którego motywem przewodnim jest ponadczasowa historia o Piotrusiu Panu to pełna świetlnych atrakcji forma narracji. Już w momencie przekroczenia progu Ogrodu, niezależnie od tego ile masz lat, przeniesiesz się do krainy wyobraźni i wiecznego dzieciństwa pełnego ekscytujących przygód!

Zabierzemy Cię w niesamowitą podróż po metaforycznej Nibylandii, gdzie będziesz podążać świetlnymi szlakami, odkrywając przy tym przygody Piotrusia Pana, Dzwoneczka, Wendy i jej braci, a nawet okrutnego Kapitana Haka i jego załogi!

Oprócz bohaterów oraz kolorowych scen prosto z bajki, czeka na Ciebie m.in. niemal 30 instalacji świetlnych, tunele świateł, labirynt oraz wiele atrakcji multimedialnych takich jak np. tunel multimedialny, pokazy laserowe wraz z pełną oprawą dźwiękową.

Nie zabraknie również elementów gier i wyzwań dla najmłodszych oraz wielu fantastycznych photo-pointów rozmieszczonych na terenie całej wystawy, dzięki którym w zabawny i oryginalny sposób uwiecznisz swoją wizytę w krainie wiecznego dzieciństwa i marzeń – Nibylandii.

***
Wydarzenie pełni rolę wystawy plenerowej i nie wymaga bezpośredniej interakcji z żadnymi eksponatami. Dla komfortu zwiedzających, zakup biletów będzie online limitowany oraz możliwy wyłącznie na wybrane godziny zwiedzania.

Zwiedzanie:

  • Poniedziałek - Piątek: 17:00-21:00
  • Weekendy i święta: 16:00-21:00

Więcej

www.ogrodswiatel.pl

Bilety jednorazowe i sezonowe w cenach regularnych dostępne od 28.10.2022

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.