Warsztaty magiczne – Alchemiczna Komnata

sobota, 3 grudnia 2022, 10:00

  • sobota, 3 grudnia 2022, 10:00
  • Zamek Królewski na Wawelu, Wawel 5
Na tych zajęciach być może nie zamienimy kamienia w złoto, ale na pewno przemienimy nudę w świetną zabawę! Staniemy się adeptami dawnej sztuki alchemicznej. Poznamy tajniki pracy alchemików i dowiemy się jak zrobić coś ciekawego z czegoś bardzo powszedniego.
W czasie warsztatów nauczymy się wykonywać kilka ciekawych i prostych eksperymentów naukowych, dzięki którym zadziwicie swoich znajomych.

prowadzi: Agata Klejzerowicz

  • warsztaty skierowane są do rodziców i dziadków z dziećmi w wieku 6–15 lat
  • miejsce zbiórki: wejście do Prywatnych Apartamentów Królewskich

Podczas wybranych warsztatów będą robione zdjęcia dokumentujące wydarzenie, które zostaną opublikowane na stronie internetowej Zamku oraz w mediach społecznościowych; więcej o przetwarzaniu danych osobowych w naszej instytucji: https://wawel.krakow.pl/rodo

Więcej

wawel.krakow.pl

opłata: dziecko – 25 zł, dorosły – 10 zł (na każdą dwójkę dzieci wymagana jest obecność przynajmniej jednego opiekuna), sprzedaż również w dniu spotkania w kasie biletowej (jeśli są wolne miejsca)

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.