Warsztaty świąteczne w FabLabie

sobota, 3 grudnia 2022, 10:00

  • sobota, 3 grudnia 2022, 10:00
  • FabLab Małopolska, ul. Królewska 65a

Zima rozgaszcza się już w naszym mieście, a my w Fablabie już myślimy o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia! Już 3 grudnia nasze pracownie opanuje świąteczny nastrój – będzie pachniało cynamonem, a przy warsztatowych stołach stworzymy fabrykę ozdób świątecznych. Będziemy szyć, stukać młotkiem i przeplatać, by stworzyć drewniane choinki, ozdoby na choinkę oraz mikołajowe skarpety – my już nie możemy się doczekać;)

Program:

OZDOBY ŚWIĄTECZNE
3.12, godz. 10.00 – 11.30
KOSZT: 34zł /osoba
To będzie prawdziwa fabryka ozdób choinkowych! Przy użyciu maszyny do szycia, igły i nitki stworzymy kolorowe ozdoby na choinkę. Wykorzystamy filc, cynamonowe laseczki, tkaniny i tasiemki, by razem uszyć choinki, ptaszki i inne zawieszki na świątecznedrzewka.

DREWNIANA CHOINKA
3.12 GODZ. 11.45-12.45
KOSZT: 29zł/osoba
Młotek, kilka gwoździ i drewniane listewki – na warsztacie wyczarujemy z tego drewnianą choinkę. Nie zabraknie też malowania i przyklejania kolorowych, filcowych bombek, by każda choinka była jedyna, niepowtarzalna i najpiękniejsza.  Taka własnoręcznie zrobiona ozdoba ustroi nasze domy na święta lub będzie pięknym prezentem dla kogoś bliskiego.

MIKOŁAJOWA SKARPETA
3.12 GODZ. 13.00 – 14.30
KOSZT: 49 zł/ osoba
A w Twoim domu Mikołaj zostawia prezenty w bucie, przy łóżku, czy może w skarpecie? Kto wie… może w tym roku 6 grudnia Mikołaj nie będzie się zastanawiał i włoży podarunek dla Was do waszej własnoręcznie uszytej skarpety? Na warsztacie z kolorowych pasków i filcu na maszynach do szycia uszyjemy piękne mikołajowe skarpety. Będą pięknym dodatkiem do świątecznego wystroju;)

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.