Szopkowa gra terenowa 2022/2023

poniedziałek, 12 grudnia 2022 - niedziela, 29 stycznia 2023

  • poniedziałek, 12 grudnia 2022 - niedziela, 29 stycznia 2023
  • Planty
  • Rynek Główny

Budzą zachwyt, wywołują uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych, dają nam radość i pozwalają przenieść się w niezwykły świat wyobraźni. Nie ulega wątpliwości, że szopki są symbolem świątecznego Krakowa. Już po raz ósmy w ramach akcji Wokół Szopki w obrębie całego miasta pojawi się kilkadziesiąt mieniących się kolorami eksponatów.

Na początku grudnia na terenie Krakowa (w obrębie Starego Miasta, ale nie tylko) stanęło ponad 40 krakowskich szopek, które znów wprowadzają nas w świąteczny nastrój. Ich smukłe sylwetki wzorowane na znanych zabytkach miasta w niezwykły sposób łączą kanon z nieograniczoną wyobraźnią konstruktorów, a scena Bożego Narodzenia obudowana jest w nich wątkami z legend oraz wydarzeń historycznych.

Zapraszamy Was do rodzinnego podziwiania szopek i rozwiązywania zadań. Pozwolą Wam one poznać przepiękne szopki, które stanęły w obrębie Plant w ramach tegorocznej edycji projektu Wokół szopki.

Kartę z zadaniami do samodzielnego lub rodzinnego rozwiązywania można pobrać poniżej w tym wydarzeniu (jako załącznik).

Szopkowa gra terenowa przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi od 4 roku życia do samodzielnego wykorzystania!

Więcej

www.wokolszopki.pl

Wydarzenie plenerowe, wstęp wolny

Miejsca wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.