Filharmonia dla dzieci: Mozart i Star Wars, Vivladi i Harry Potter

niedziela, 19 marca 2023, 11:00

  • niedziela, 19 marca 2023, 11:00
  • niedziela, 19 marca 2023, 13:00
  • niedziela, 19 marca 2023, 15:00
  • niedziela, 19 marca 2023, 17:00
  • Vienna House Andel's, ul. Pawia 3

W programie MUZYCZNE GWIAZDY! : Mozart i Vivaldi, oraz gwiazdy kina czyli Star Wars i Harry Potter! – a to nie wszystko!FANTASTYCZNE, WESOŁE, ARCYCIEKAWE koncerty pełne muzycznych odkryć, nowej wiedzy, radości i muzycznych przygód!

Zagrają flet poprzeczny, flet piccolo i rzadko spotykany flet altowy! Przyjedzie Waltornia i… 3 inne odmiany rogów!! Mało kto widział tyle!  Dzieci poznają instrumenty, bez których nie było by muzyki do STAR WARS! Do tego gliniana grająca kurka i inne niespodzianki dla wesołości! Oraz oczywiście – NAJNOWOCZEŚNIEJSZY FORTEPIAN Yamaha N3X, na którym każdy będzie mógł spróbować pograć sam!

KONCERTY (i sugerowany wiek):

  • 11:00, 13:00, 15:00 dzieci 2-12
  • 17:00 dzieci 4-12

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje gdy dorosną. Nasze koncerty dodają dzieciom odwagi do samodzielnych odkryć, uspołeczniają, przez muzykę i sztukę poszerzają horyzonty na świat, ćwiczą koncentrację i z uśmiechem wprowadzają w koncertowy savoir-vivre.

Świetnie się przy tym bawimy! To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja !

***
Filharmonia dla Dzieci – stworzyła ją i prowadzi Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im. Pendereckiego, wiolonczelistka, menedżer i pedagog. Koncertowała z takimi gwiazdami, jak Kanye West czy Leszek Możdżer, występowała w wielu krajach Europy i w USA. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, twórczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku – Koncerty Mistrzów, którego koncerty odwiedziło już 45 tys. ludzi. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Medalem Pro Mazovia, oraz Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka i znawca muzyki i sztuki. Wielbicielka włoskich ogrodów, książek, podróży i.. matematyki, ale dla dzieci – po prostu ulubiona pani Ania. Projekt powstał z wielkiej miłości do muzyki, dzieci i młodzieży, z chęci umożliwienia im sięgania odważnie po najwyższą kulturę i najlepszą światową sztukę. Pragnienie rozwoju dzieci, kształtowanie indywidualnych gustów, pobudzanie kreatywności, odkrywanie przed dziećmi i rodzicami tajników kultury wysokiej, obywanie z koncertowym savoir-vivre, świetna znajomość sztuki widoczna w anegdotach i opowiastkach, znakomity kontakt z dziećmi i młodzieżą, ale też niezwykła elegancja i radość tych koncertów – przysparzają projektowi tysiące fanów.

Dla dzieci od 2 roku życia. W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych  Jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów.

Więcej

www.FilharmoniaDlaDzieci.pl

737 169 961

bilety@filharmoniadladzieci.pl

Koszt biletu: 55zł, każdy słuchacz musi posiadać bilet (otrzymają Państwo wszystkie dalsze informacje w mailu zwrotnym). Rezerwacja biletów: bilety@filharmoniadladzieci.pl. Biuro Obsługi Widza: tel. 737 169 961 (pn.-pt. 9.00-17.00, sb. 9.00-14.00)

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.