Stuk Puk | Teatr Maluszkowy

niedziela, 2 kwietnia 2023, 16:00

  • niedziela, 2 kwietnia 2023, 16:00
  • Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2

Dworek Białoprądnicki zaprasza najmłodszych widzów w wieku od 1 do 3 lat, wraz z rodzicami, na spektakl "Stuk puk". To kameralny teatr formy połączony z kreatywną zabawą dla najmłodszych.

Stuk Puk to spektakl inspirowany teatrem dla najnajów - czyli widzów najmłodszych do 3 roku życia.

Jest to spektakl o zabawie dwóch szarych postaci, które w szarym świecie znajdują tajemnicze pudło, toczą je, przepychają i… Od tego momentu zaczyna się odkrywanie barw i kolorowanie szarego świata, tak by na koniec, przy udziale młodych widzów, stworzyć barwne obrazy.

Stuk Puk powstał z potrzeby tworzenia teatru dla najmłodszych oraz chęci dzielenia się pomysłami teatralnymi i plastycznymi na wspólne zabawy z dziećmi. Wykorzystujemy prostą scenografię ułatwiającą odbiór spektaklu najmłodszym widzom. Spektakl budowany jest na zasadzie powtarzalności scen po to, aby powoli i spokojnie wprowadzać dziecko w poszczególne etapy pokazu. Założeniem projektu jest stymulowanie i rozwijanie dziecięcej wyobraźni poprzez świat kształtów, słów, dźwięków oraz zdarzeń.

Po pokazie zachęcamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy odnoszącej się do treści spektaklu. Otwórz z nami świat dziecięcej wyobraźni!

  • Scenariusz i reżyseria: Stuk Puk
  • Występują: Oliwia Jakubik- Pękala i Anna Kamykowska
  • Muzyka: Grzegorz Sieradzki
  • Czas: 30 min. + ok. 15 min warsztatowej zabawy

Więcej

https://dworek.eu

Bilety: 25 zł/os., dostępne na stronie ekobilet.pl lub w kasie Dworku Białoprądnickiego oraz w miarę wolnych miejsc przed spektaklem.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.