Co mogą smoki, a czego nie, zaraz dowiesz się

niedziela, 16 kwietnia 2023, 15:30

  • niedziela, 16 kwietnia 2023, 15:30
  • sobota, 6 maja 2023, 15:30
  • niedziela, 11 czerwca 2023, 15:30
  • Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35
  • Teatr Otwarty, Szczepańska 2

Przedstawienie teatralne w dwóch odsłonach z udziałem trójki aktorów, to wesoła historię przyjaciół Smoczka Obiboczka i Skrzacika Pomponika mieszkańców leśnej polany. Przedstawienie jest realizowane dzięki uprzejmości i gościnności Muzeum Krakowa w Sali Miedzianej.

Zapraszamy na zabawne sytuacje, w których nasi mali bohaterowie okazują się nieposłusznymi i niegrzecznymi nicponiami, a w efekcie i tak wszystko kończy się dobrze. Kultura osobista, dobre wychowanie, a w szczególności czytanie i poznawanie książek oraz tajemnicza biblioteka, z tym wszystkim nasi mali bohaterowie muszę się zmierzyć. Towarzyszyć im w tym będą Pan Anatol Bibliotekarz Znakomity, Waldemar Ojciec Smok, Nauczyciel Papug Dziób i inne postaci naszej edukacyjnej bajki, których poznacie już niebawem oglądając to wspaniałe przedstawienie.

Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo lalkowego. Podczas trwania spektaklu dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu dzieci poznają kulisy teatru.

 ***
Miejsce Realizacji Przedstawień

MUZEUM KRAKOWA / PAŁAC KRZYSZTOFORY / SALA MIEDZIANA
RYNEK GŁÓWNY 35, KRAKÓW
wejście do budynku od ul. Szczepańskiej 2, (1 piętro)

Więcej

(500)289881

rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl

Bilety 25 zł; dzieci do lat 2 wstęp wolny

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.