XXII Podgórskie Dni Otwartych Drzwi 2023

piątek, 22 września 2023 - niedziela, 24 września 2023

  • piątek, 22 września 2023 - niedziela, 24 września 2023
  • Podgórze

Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprasza dniach na XXII Podgórskie Dni Otwartych Drzwi w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. W tym roku temat przewodni brzmi „Żywe dziedzictwo – tradycje od pokoleń".

Rozpoczniemy w piątek (22.09) o godz. 17.30 w Parku Duchackim, a potem w sobotę i w niedzielę będzie można odwiedzić ponad trzydzieści obiektów w prawobrzeżnej części Krakowa i uczestniczyć w kilkunastu spacerach. Szczegóły w załącznikach.

Podczas minionych edycji PDOD zostało otwarte blisko 200 obiektów i odbyły setki autorskich spacerów. Niezmiernie cieszą nas zachwyty uczestników nad odkrytymi miejscami, nowe znajomości i nowe historie, które dzięki nim zostaną napisane. Bo odkrycia czekają za rogiem, za każdymi otwartymi drzwiami.

Podgórskie Dni Otwartych Drzwi mogą odbywać się tylko dzięki pasjonatom, którzy poświęcają swój wolny czas na przygotowanie wydarzeń oraz dzięki właścicielom obiektów, którzy godzą się zaprosić odwiedzających.

Pełny program XXII PDOD jest dostępny do pobrania w załaczniku oraz na stronie www.podgorze.pl.

Od 16 września w Muzeum Podgórza będą dostępne wejściówki do kilku wybranych miejsc.

Załączniki

Więcej

podgorze.pl

biuro@podgorze.pl

wstęp bezpłatny (część wydarzeń wymaga rezerwacji wejściówek)

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.