Kolaż renesansowy

wtorek, 19 września 2023, 17:00

  • wtorek, 19 września 2023, 17:00
  • Cafe NOWA Księgarnia, os. Zgody 7

Fundacja Burza Mózgów zaprasza do Cafe NOWA Księgarnia na warsztaty plastyczne realizowane w ramach projektu "Co autorom w głowach siedzi?"

Warsztaty będą okazją do zapoznania się z epoką renesansu: jej historią, kulturą i sztuką. Dzieci zobaczą przykłady renesansowych dzieł, które staną się inspiracją do wykonania własnych prac plastycznych: metoda kolażu daje szerokie pole dla kreatywności młodych twórców, którzy będą mogli ciąć, doklejać, rysować... Renesansowe portrety zmienią się w zupełnie nowoczesne, pomysłowe kolaże!

Warsztaty poprowadzi Kalina Dębska.

Warsztaty skierowane są do starszych grup przedszkolnych oraz dzieci wczesnoszkolnych. Są bezpłatne, ale prosimy o wcześniejsze zgłoszenia. Udział w zajęciach wziąć mogą zarówno grupy zorganizowane, jak i pojedyncze osoby. Zgłoszeń prosimy dokonywać pod adresem mailowym biblioteka.przedszkolaka@gmail.com.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.