Urodziny Michaela Faradaya w WOMAI

piątek, 22 września 2023 - niedziela, 24 września 2023

  • piątek, 22 września 2023 - niedziela, 24 września 2023
  • Centrum nauki i zmysłów WOMAI, ul. Pawia 34

Czy znasz imię i nazwisko człowieka stawianego w jednym rzędzie z nazwiskami Newton, Einstein, Edison, Tesla czy Bohr? Można wymieniać wiele osób. Dzisiaj skupmy się na naukowcu, który nazywał się Michael Faraday.

Kto to jest? To angielski fizyk doświadczalny i chemik. Według Einsteina Faraday „dokonał największej zmiany w naszej koncepcji rzeczywistości”.

Czy wiesz co to jest klatka Faradaya? A może wiesz jakich odkryć dokonał Michael Faraday? Jakie wynalazki stworzył ten naukowiec?

Jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, chętnie opowiemy Tobie więcej o tym wybitnym naukowcu. Za niedługo 22 września będziemy obchodzić rocznicę jego urodzin.

Urodziny Michaela Faradaya odbędą się 22-24 września w Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI. Będziesz mieć okazję nie tylko zwiedzić dwie wspaniałe, interaktywne wystawy, ale także zakręcić przygotowanym specjalnie dla Ciebie kołem fortuny! Poznasz ciekawostki o naukowcu oraz będziesz mieć szansę na wygranie niezwykłych upominków. A to wszystko w gronie rodziny lub przyjaciół, łącząc naukę z zabawą i doświadczając rzeczy niezapomnianych!

Więcej

womai.pl

rezerwacja@womai.pl

Bilety na wystawy możecie kupić na naszej stronie internetowej, ale spieszcie się - liczba miejsc ograniczona.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.