Leśny LAB

wtorek, 21 listopada 2023, 16:00

  • wtorek, 21 listopada 2023, 16:00
    ul. Księcia Józefa 265B

Pracownia Las w ramach Leśnego Laboratorium Sztuki zaprasza Dzieci i Dorosłych Opiekunów na twórcze interdyscyplinarne zajęcia stałe!!! Spotykamy się w każdy wtorek popołudniu.

Zajęcia prowadzone będą w formie otwartego warsztatu w oparciu o wielość zróżnicowanych środków wyrazu artystycznego pozwalających na swobodną ekspresję i rozwój dziecka (m.in. malarstwo, rysunek, grafika, techniki mieszane, działania konceptualne, collage, mozaika, konstrukcja, forma przestrzenna. Poznamy "gramatykę" sztuki poprzez pracę i zabawę z elementami i pojęciami sztuki t.j. kształt, światłocień, kolor, kompozycja, forma, walor, rytm, struktura, synteza, materia, natężenie. Zbadamy gdzie łączy się sztuka z naturą, a gdzie matematyka i fizyka ze sztuką, co to jest geometria obrazu, a co to abstrakcja, poznamy sztukę świata wyruszając w podróż z artystami. Przyglądniemy się jak piękny jest człowiek i pejzaż w którym żyje, odkryjemy teatr cieni, sprawdzimy czym jest książka artystyczna, a czym aktywne czytanie dzieła sztuki.

Czekamy na Wasze zgłoszenia, ilość miejsc ograniczona! Pójdźmy w las!!!

Dzieci do 6 roku życia zapraszamy z opiekunami.

  •  na miejscu możliwość zaparzenia sobie kawki bądź herbatki
  •  odpłatność: 60 zł . Każde kolejne dziecko 50% rabatu.
  •  prosimy o zapisy pod numerami telefonu: 695 328 618 (Marta J.) , 511 290 458 (Ania D.) lub poprzez mail: pojdzmywlas@gmail.com

Zapraszamy do siedziby naszej fundacji przy ul. Księcia Józefa 265B. Baza jest zadaszona (w zimie częściowo ogrzewana) , posiada aneks kuchenny i zaplecze sanitarne przygotowane również pod najmłodsze dzieci.

Dojazd do bazy: MPK przystanek Bielańskie Skały (NŻ). Obecnie kursuje do nas sporo linii autobusowych z Ronda Grunwaldzkiego.

Pod samą bazą dostępnych jest 4-5 miejsc parkingowych. Większy parking w rejonie ul. Księcia Józefa 241 - ok 400m od bazy (dojście wygodnym chodnikiem i poprzez przejście dla pieszych).

Miejsca wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.