Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów.

środa, 3 kwietnia 2024, 19:00

  • środa, 3 kwietnia 2024, 19:00
  • Kino Kijów, al. Krasińskiego 34

Chcesz pokazać dzieciom coś nowego? 
A także sam wziąć udział w czymś niezwykłym? 
Lubisz bawić się z rodziną? Zabierz bliskich na interaktywny spektakl-widowisko 3D w świecie dinozaurów.
OBOWIĄZUJE PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 10 BILETÓW 
Jest to edukacyjna, teatralna, interaktywna bajka, awanturnicza przygoda w magicznym świecie dinozaurów, który dzięki nowoczesnym technologiom scenicznym przedstawi się bardzo realistycznie. A ty możesz stać się jednym z bohaterów tej opowieści.Adaś i Jagódka to rodzeństwo. Nudzą się na wakacjach u dziadków. Nie mogą znaleźć z nimi wspólnego języka.Babcia jest bardzo zapracowana, dziadek mało mówi a na dodatek ma kłopoty z pamięcią.Pewnego dnia bohaterowie znajdują na strychu tajemniczą księgę – Wielką Kronikę Podróżników. Przez przypadek powołują do życia Jojo, gadającego i irytującego Świetlika, który prosi ich o pomoc,ponieważ okazuje się że w wielkiej kronice podróżników brakuje kilku stron… trzeba uzupełnić luki w opowieści – inaczej świat zapomni o swojej historii. Tak zaczynają się ich niezwykłe przygody. Najlepiej będzie zacząć od początku. Czyli tam, gdzie zaczęło się życie – w krainie dinozaurów… 

Dzieciaki w trakcie spektaklu:
poznają wartości takie jak – przyjaźń, pomoc, współpraca, szacunku do starszych;
poznają świat bez komputerów i telefonów;
zaczerpną wiedzy o świecie dinozaurów;
pomogą bohaterom wrócić do domu;
sami będą mogli odgadywać zagadki i aktywnie uczestniczyć w spektaklu. Przenieś się z nami na miliony lat p. n. e., poznaj ten świat z przeszłości i weź udział w tej niezapomnianej przygodzie. Przyjdź na spektakl i otrzymaj masę wyjątkowych wrażeń!

Przedstawienie rekomendowane dla dzieci od 3 do 9 lat.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.