Kino Bambino: Hit Man

wtorek, 21 maja 2024, 11:00

  • wtorek, 21 maja 2024, 11:00
  • Kinokawiarnia KIKA, ul. Krasickiego 18

Kino Bambino jest pierwszą taką akcją kinową dla rodziców małych dzieci zorganizowaną po „właściwej stronie Wisły”. Zapraszamy rodziców z maluchami do Kina KIKA na pokazy świetnych filmów w warunkach sprzyjających malutkim dzieciom.

HIT MAN | Hit Man, reż. Richard Linklater, USA 2023, 115’

Komedia sensacyjna w reżyserii wielokrotnie nominowanego do Oscara – Richarda Linklatera.

Na co dzień skryty i nieśmiały profesor filozofii Gary Johnson (Glen Powell), pokazuje drugie oblicze, dorabiając jako „fałszywy zabójca” na usługach Departamentu Policji z Nowego Orleanu. Obdarzony niespotykanym talentem do zdumiewających metamorfoz i przebieranek, mężczyzna nie ma sobie równych w wyłapywaniu ludzi planujących morderstwa swoich wrogów. Co jednak, gdy – podszywając się pod seksownego killera – sam znajdzie się pod wpływem i urokiem kobiety, którą zamierzał posłać za kratki? Czy uwikłany w gorący romans zdoła oprzeć się pięknej Madison (Adria Arjona), czy też sam stanie się ofiarą w tej przebiegłej grze pozorów?

 

Obierz Kartę Kino Bambino i zbieraj pieczątki. 5 pieczątek = bilet na seans gratis.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.