Warsztaty mydlarskie dla dzieci + sala zabaw w Bawialni Niezły Młyn

niedziela, 2 czerwca 2024, 15:00

  • niedziela, 2 czerwca 2024, 15:00
  • Bawialnia Niezły Młyn, ul. Jurajska 5, Modlnica

Bawialnia Niezły Młyn wraz z Małą Mydlarnią zaprasza na warsztaty mydlarskie i salę zabaw!

Zrobimy piękne, naturalne mydełka z dodatkiem suszonych kwiatów i brokatu. Podczas gdy mydełka będą zastygały w cenie jest 30 minut zabawy w świeżutkiej, nowej sali zabaw!
Warsztaty to czas na kreatywnej i ciekawej zabawie w tworzenie mydła Nauka samodzielności, kreatywności, pracy z formą, kolorem i zapachem. Współpraca, wspólna zabawa i praktyczne mydełko nadające się do użytku.
 
Uczestnicy pakują mydełka w ładne, estetyczne woreczki przewiązane wstążką i mogą je wręczyć bliskiej osobie na prezent lub zabrać do domu.
Na zakończenie warsztatów, dzieci otrzymują dyplomy uznania za wykonanie własnoręcznie mydełka „Dyplom Super Mydlarza”.

Mydełka zrobione na warsztatach są z wysokiej jakości produktów-bazy glicerynowej Ecoflores, która jako jedyna w Polsce posiada Badania Dermatologiczne akredytowanego laboratorium, dokumentujące, iż jest bezpieczna i nie wykazuje właściwości drażniących ani uczulających, o wysokiej zawartości gliceryny pochodzenia roślinnego o właściwościach myjących i nawilżających.
Mydełka są wzbogacone o zapach (olejki zapachowe Sunday) i kolor (barwniki Ecoflores) – wszystkie produkty użyte do robienia mydełek, są przeznaczone do produkcji mydełek i posiadają Certyfikaty i są antyalergiczne.

Zajęcia prowadzi Pani Elżbieta Bajak „Mała Mydlarnia”, z wykształcenia pedagog, która od 2019 roku realizuje się w tej dziedzinie, prowadząc warsztaty mydlarskie Propaguje ideę wspólnej zabawy w mydlarza, podczas której dzieci i dorośli tworzą własnoręcznie glicerynowe mydełko (wybierają jego kształt, kolor, zapach i dodatki oraz pięknie je pakują i zabierają do domów)

Więcej

531-533-022

niezlymlyn.bawialnia@gmail.com

60 zł – dziecko (w cenie 1 mydełko, każde dodatkowe mydełko 15 zł)

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.