Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ, ul. Gronostajowa 5
Piski, ryki, pomruki, śpiewy, trele, gwizdy, klekot, trzaski, dudnienia... komunikacja werbalna to niezwykle ważny element porozumiewania się zwierząt. Na spacerze dowiesz się jakich dźwięków nie słychać, kto jest najgłośniejszy wśród zwierząt, kto wysyła komunikat na odległość kilku tysięcy kilometrów i dlaczego hipopotamy zrywają się nagle do ucieczki. Rozwikłamy również zagadkę mowy u papug oraz dźwiękonaśladownictwa u wielu ptaków.
Spacery odbywają się co sobotę, o 10:00 oraz 12:00. W spacerze edukacyjnym mogą wziąć udział zwiedzający indywidualni, którzy wcześniej zakupili bilet wstępu na ekspozycję CEP UJ.
Zamknij
Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.