Cały Kraków

Pozostałe (148)

Superminds Academy

Superminds Academy to miejsce w którym każde Dziecko może osiągnąć ponadprzeciętne umiejętności, kluczowe w technologicznym świecie. Czyli? Logiczne myślenie, umiejętności matematyczne,...
ul. Wyki 5

NIĆ. Kawiarnio-księgarnia

Pierwsza na mapie miasta ukraińska kawiarnia i księgarnia w jednym. NIĆ to jedyne takie miejsce w Krakowie, gdzie zjesz dobre śniadanie, napijesz się przepysznej kawy, kupisz książki...
ul. Sławkowska 28

FabrykaEkodzieła

Wyjątkowe warsztaty mydlarskie, kosmetyczne i rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych. Wszystkie prace i kosmetyki tworzone są z naturalnych surowców.
al. 29 Listopada 32d

Wskocz Tu - Centrum Gimnastyczne

Stworzone z myślą o rozwoju fizycznym, społecznym i emocjonalnym Twojego dziecka. Spożytkuj energię swojego dziecka w rozwijający i kreatywny sposób!
ul. Franciszka Maja 40

Kraina Twórczości

Wydobywamy potencjał drzemiący w dzieciach poprzez kreatywną zabawę! Pragniemy, aby poprzez zabawę dzieci poznawały świat, rozwijały swoje zdolności i uczyły się być twórczymi.
ul. Sportowa 2, 32-087 Bibice
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.