Kino Bambino

wtorek, 18 lipca 2017, 18:00

  • wtorek, 18 lipca 2017, 18:00
  • Kinokawiarnia KIKA, ul. Krasickiego 18

KIKA zaprasza rodziców z małymi dziećmi na pokazy filmowe (wtorki, 11.00). Chociaż seanse filmowe ze ściszonym dźwiękiem i nie do końca zgaszonym światłem już wrosły w krajobraz Krakowa, to KIKA oferuje w tej kwestii nową jakość. KIKA to kino-kawiarnia budowana z myślą o milusińskich, w związku z czym w kawiarni znajduje się przytulny, intymny pokój dla mamy i niemowlaka wyposażony w wygodną sofę, przewijak i… kołyskę. I co ważne KIKA znajduje się tylko 3 stopnie nad poziomem gruntu!

MĘŻCZYZNA IMIENIEM OVE | En man som heter Ove, reż. Hannes Holm, Szwecja 2015, 116’
Pewnego dnia do domu po drugiej stronie ulicy wprowadza się małżeństwo z dwojgiem dzieci. Pierwsze spotkanie Ove z nowymi sąsiadami nie zwiastuje niczego dobrego - ciężarna Parvaneh taranuje samochodem skrzynkę na listy należącą do zgorzkniałego samotnika. Wkrótce jednak, nieoczekiwanie dla siebie samego, Ove zyska nową przyjaciółkę...  Film zebrał tuziny wyróżnień i entuzjastycznych recenzji na całym świecie. Zdobył między innymi Europejską Nagrodę Filmową dla najlepszej europejskiej komedii, jest także nominowany do Oscara 2017 w kategorii film nieanglojęzyczny oraz za najlepszą charakteryzację.

Więcej

Bilety: 10 zł

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.