Kino Bambino

wtorek, 20 czerwca 2017, 11:00

  • wtorek, 20 czerwca 2017, 11:00
  • Kinokawiarnia KIKA, ul. Krasickiego 18

KIKA zaprasza rodziców z małymi dziećmi na pokazy filmowe (wtorki, 11.00). Chociaż seanse filmowe ze ściszonym dźwiękiem i nie do końca zgaszonym światłem już wrosły w krajobraz Krakowa, to KIKA oferuje w tej kwestii nową jakość. KIKA to kino-kawiarnia budowana z myślą o milusińskich, w związku z czym w kawiarni znajduje się przytulny, intymny pokój dla mamy i niemowlaka wyposażony w wygodną sofę, przewijak i… kołyskę. I co ważne KIKA znajduje się tylko 3 stopnie nad poziomem gruntu!

HISTORIA PEWNEGO ŻYCIA | Une vie, reż. Stéphane Brizé, Belgia/Francja 2016, 119’

Francja, rok 1819. Siedemnastoletnia Jeanne opuszcza klasztor, gdzie wychowywała się wraz z innymi młodymi arystokratkami, i powraca do rodzinnej posiadłości. Młoda i pełna oczekiwań wobec życia Jeanne poślubia przystojnego wicehrabiego Juliana de Lamare, który wydaje się być doskonałą partią. Następne lata małżeństwa przynoszą jednak pasmo rozczarowań - mąż okazuje się być egoistą i skąpcem, nieustannie zdradza Jeanne, w dodatku pojawiają się kłopoty finansowe. Rzeczywistość okazuje się być jakże odległa od oczekiwań, a Jeanne próbuje stawić jej czoła.

Więcej

Bilety: 10 zł

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.