Balonem przez Afrykę

piątek, 16 lutego 2018, 19:00

  • piątek, 16 lutego 2018, 19:00
  • niedziela, 18 lutego 2018, 17:00
  • Teatr Bez Rzędów, ul. Krakowska 13

Balonem przez Afrykę to głebokie sięganie do zakamarków ludzkiej kondycji, ale nie do jej sfery mroku, ale do najjaśniejszej ze sfer, czyli sfery marzeń - marzeń drzemiących w każdym dziecku więc i każdym kto choć jakiś czas miał okazję nim być. Marzeń o świecie, o jego poznawaniu, zdobywaniu, o pokonywaniu niemożliwości, przygodzie i nieśmiertelnej przyjaźni. Adaptacja 5 tygodni w balonie Juliusza Verne w wykonaniu Teatru Bez Rzędów to spektakl o tym, że przeszkodą dla realizacji tych marzeń jest wyłącznie brak wyobraźni. To również recepta na to: jak przeżyć niezapomnianą przygodę nie ruszając się z miejsca.

Teatr Bez Rzędów bez cienia skrępowania zaprasza Państwa do wspólnego przeżywania tej przygody - na pierwszy w swoim repertuarze spektakl familijny (od 6 lat do nieskończoności). Balonem przez Afrykę to coś więcej niż rozrywka w 3D - to się dzieje naprawdę!

Występują: Dominika Zielińska, Jakub Popławski, Łukasz Pracki, Jakub Sochacki, Lech Walicki
Scenariusz, reżyseria, scenografia: Lech Walicki

Premiera 25 czerwca 2015

Więcej

rezerwacja@teatrbezrzedow.pl

dzieci 15zł, ulgowy 20zł, normalny 30zł

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.