Zobacz Tauron Arenę Kraków

czwartek, 29 grudnia 2016

  • czwartek, 29 grudnia 2016
  • czwartek, 5 stycznia 2017
  • poniedziałek, 9 stycznia 2017
  • czwartek, 12 stycznia 2017
  • poniedziałek, 16 stycznia 2017
  • czwartek, 19 stycznia 2017
  • poniedziałek, 30 stycznia 2017
  • TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7

Goście, którzy wezmą udział w zwiedzaniu TAURON Areny Kraków zobaczą m.in. miejsca, w których przebywał Papież Franciszek podczas swojego pobytu w TAURON Arenie Kraków i spotkania się z wolontariuszami Światowych Dni Młodzieży. Zwiedzą pomieszczenia na co dzień niedostępne uczestnikom imprez: szatnie, z których korzystali m.in. piłkarze ręczni podczas styczniowych Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, reprezentanci Polski w hokeju na lodzie i siatkarze przed Mistrzostwami Świata oraz garderoby, w których do występów przygotowywały się takie gwiazdy jak: Katy Perry, Robbie Williams, Mariah Carey i członkowie takich zespołów jak Maroon 5, Scorpions, Foo Fighters czy Kings of Leon.

Zwiedzający staną na każdym z poziomów hali – wejdą na najwyższy punkt trybun i zejdą na płytę areny. Przejdą po foyer hali, w którym będą mogli obejrzeć ponad 60 plakatów z wydarzeń, które do tej pory odbyły się w TAURON Arenie Kraków i w których udział wzięło ponad 1 500 000 osób. Odwiedzą jedną z 27 lóż na poziomie VIP oraz Małą Halę, w której, na pełnowymiarowych boiskach, można grać m.in. w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i futsal.

W czasie spaceru poznają także historię budowy obiektu i możliwości techniczne największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce i jednej z największych i najnowocześniejszych w Europie. Poznają również bogaty kalendarz nadchodzących imprez, które odbędą się w hali.

Wybierz dzień i zarezerwuj miejsce!


TAURON Arenę Kraków można zwiedzać w wybrane poniedziałki i czwartki o godz. 11.00 i 15.00 oraz w wybrane soboty o godz. 11.00 i 13.00 (z wyjątkiem dni, w których obiekt będzie wynajmowany przez organizatorów wydarzeń).

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem (cennik biletów poniżej). Przed rezerwacją miejsc należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce.

Rezerwacje. Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń), więc aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków, wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8.00-16.00; pn.-pt.); e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl oraz osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8.00-16.00; pn.-pt.). Przed rezerwacją należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce.

Zorganizowane grupy mogą także zamówić posiłek w restauracji VIP TAURON Areny Kraków (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Więcej

www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce

12 349 11 02

zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl

osoby dorosłe: 13 zł; dzieci i seniorzy: 8 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba (grupa musi liczyć powyżej 10 osób); dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny; dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej. Bilety będą do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji hali (wejście nr 1)

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.