Alicja w Krainie Muzycznej Magii

niedziela, 29 stycznia 2017, 14:00

  • niedziela, 29 stycznia 2017, 14:00
  • wtorek, 21 marca 2017, 11:00
  • czwartek, 27 kwietnia 2017, 11:00
  • czwartek, 25 maja 2017, 11:00
  • czwartek, 12 stycznia 2017, 11:00
  • Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34

Muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Tak w kilku słowach można scharakteryzować propozycję Filharmonii Futura skierowaną do młodych widzów. Alicja w Krainie Muzycznej Magii będzie miała premierę 4 grudnia w kinie Kijów.Centrum. Akcja spektaklu rozgrywa się dwutorowo: na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Będzie to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność pozna niezwykle barwnych bohaterów. Na ekranie pojawią się m.in.: Skrzypek na Dachu (Zbigniew Wodecki) i dobra wróżka Polihymnia (Małgorzata Ostrowska), na scenę zawitają Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja. Widowisko przepełnione jest muzyką i humorem. Spektakl ma także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii, główna bohaterka poznaje style i gatunki muzyczne. Wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat!

Scenariusz, muzyka, reżyseria: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens

------------------

Filharmonia Futura to pierwsza w Polsce niezależna filharmonia, której ideą działalności jest tworzenie własnych, oryginalnych widowisk multimedialnych, koncertów i spektakli. Po sukcesach takich projektów jak Symphonica, Szeherezada i Opera e la Vita twórcy FF postanowili na stałe zagościć na kulturalnej mapie Krakowa, rozpoczynając działalność w krakowskim kinie Kijów.Centrum. Sezon 2016/17 jest pierwszym oficjalnym sezonem filharmonii w czasie którego będzie można zobaczyć 5 premier: Beethoven Electric 3D, Symphonica 2 made in Poland, Alicja w Krainie Muzycznej Magii, Karnawałowa Noc Gwiazd oraz Rock Poezji. Prócz tego w repertuarze nie zabraknie zrealizowanych wcześniej projektów: Symphonica i Opera e la Vita.

Więcej

www.filharmoniafutura.pl

533 955 593

35 zł (ulgowy), 45 zł (normalny), 140 zł (rodzinny: 2 dorosłych, 2 dzieci); dostępne na: www.filharmoniafutura.pl, Empik, ticketpro.pl, kasy kina

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.