Alicja w Krainie Muzycznej Magii

czwartek, 25 maja 2017, 11:00

  • czwartek, 25 maja 2017, 11:00
  • wtorek, 21 marca 2017, 11:00
  • niedziela, 23 kwietnia 2017, 14:00
  • czwartek, 27 kwietnia 2017, 11:00
  • Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34

Filharmonia Futura zaprasza na multimedialny spektakl muzyczny dla dzieci (6-12 lat) Alicja w krainie muzycznej magii. To widowisko łączy muzykę, magię, intrygę, dynamiczną akcję i dobry humor. Akcja spektaklu rozgrywa się dwutorowo: na scenie i równolegle na kinowym ekranie: jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność poznaje niezwykle barwnych bohaterów. Na ekranie pojawiają się m.in.: Skrzypek na dachu (Zbigniew Wodecki) i dobra wróżka Polihymnia (Małgorzata Ostrowska), na scenę zawitaja też Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja. Widowisko przepełnione jest muzyką i humorem. Spektakl ma także walor edukacyjny – podróżując po Królestwie Muzycznej Magii główna bohaterka poznaje style i gatunki muzyczne.

Scenariusz, muzyka, reżyseria: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens

------------------

Filharmonia Futura to pierwsza w Polsce niezależna filharmonia, której ideą działalności jest tworzenie własnych, oryginalnych widowisk multimedialnych, koncertów i spektakli. Po sukcesach takich projektów jak Symphonica, Szeherezada i Opera e la Vita twórcy FF postanowili na stałe zagościć na kulturalnej mapie Krakowa, rozpoczynając działalność w krakowskim kinie Kijów.Centrum. Sezon 2016/17 jest pierwszym oficjalnym sezonem filharmonii w czasie którego będzie można zobaczyć 5 premier: Beethoven Electric 3D, Symphonica 2 made in Poland, Alicja w Krainie Muzycznej Magii, Karnawałowa Noc Gwiazd oraz Rock Poezji. Prócz tego w repertuarze nie zabraknie zrealizowanych wcześniej projektów: Symphonica i Opera e la Vita.

Więcej

www.filharmoniafutura.pl

533 955 593

filharmonia@filharmoniafutura.pl

35 zł (ulgowy), 45 zł (normalny), 140 zł (rodzinny: 2 dorosłych, 2 dzieci); dostępne na: www.filharmoniafutura.pl, Empik, ticketpro.pl, kasy kina

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.