Kartki Pana Andersena

niedziela, 24 września 2017, 16:00

  • niedziela, 24 września 2017, 16:00
  • Księgarnia Bona, ul. Kanonicza 11

Niezwykły spektakl w wykonaniu Teatru Figur pt. „Kartki Pana Andersena”. Będzie to magiczna i czarująca opowieść teatru cieni o tym, jak nagły wiosenny wiatr porwał kartki rękopisu pana Andersena, gdy ten zmierzał do wydawcy. Nagle spotykają się bohaterowie z różnych baśni: w kwiatuszku zamiast Calineczki siedzi obrzydliwa wilgotna ropucha albo dzielny cynowy żołnierzyk. Do myszy i Calineczki zamiast kreta przychodzą w gości „stare trolle pierwszej klasy z ogonami”.

Dzięki temu, że stare dobre baśnie Andersena każdy zna prawie na pamięć, poukładamy pomieszane kartki rękopisu we właściwą historię. To wszystko według sugestii małego widza - na żywo. Czasami widz jest kapryśny lub ma żartobliwy nastrój, wtedy baśń może nabrać niespodziewanych kształtów. Pomocą będzie nam teatr cieni, który – korzystając z niezwykłych kolorów i obrazów - wyjątkowo oddaje cudowny czar opowieści Andersena.

Mimo wielkiego bałaganu, Alla Maslovskaya spróbuje opowiedzieć historię Calineczki. Pomoże jej w tym mała publiczność i piękne cieniowe obrazy. Spektakl naturalnie przechodzi we wspólną zabawę cieniową.

Dla dzieci w wieku 4-7 lat.

Więcej

880 280 740

figurki@teatrfigur.pl

dziecko - 15 zł, opiekun - 10 zł

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.