Kartki Pana Andersena

niedziela, 25 lutego 2018, 15:00

  • niedziela, 25 lutego 2018, 15:00
  • Księgarnia Bona, ul. Kanonicza 11

Czeka Was w podróż w łupinie orzecha. Z mikroskopijną dokładnością przyjrzycie się kwiatom, trawom a także niewielkim owadom zamieszkującym łąki. Nie wykluczone, że poznacie też najmniejszą dziewczynkę na świecie. Brzmi znajomo?

Dzięki temu, że stare dobre baśnie Andersena każdy zna prawie na pamięć, poukładamy pomieszane kartki rękopisu we właściwą historię. To wszystko według sugestii małego widza - na żywo. Czasami widz jest kapryśny lub ma żartobliwy nastrój, wtedy baśń może nabrać niespodziewanych kształtów. Pomocą będzie nam teatr cieni, który – korzystając z niezwykłych kolorów i obrazów - wyjątkowo oddaje cudowny czar opowieści Andersena.

Mimo wielkiego bałaganu, Alla Maslovskaya spróbuje opowiedzieć historię Calineczki. Pomoże jej w tym mała publiczność i piękne cieniowe obrazy. Spektakl naturalnie przechodzi we wspólną zabawę cieniową.

Dla dzieci w wieku 4-7 lat.

Spektakl ma charakter kameralny - liczba miejsc ograniczona. Obowiązują rezerwacje miejsc. W przypadku rezygnacji z udziału w spektaklu prosimy o niezwłoczny kontakt z organizatorem.

Więcej

880 280 740

figurki@teatrfigur.pl

dziecko - 15 zł, opiekun - 10 zł

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.