Żywa Ulica

sobota, 22 kwietnia 2017, 09:00-18:00

  • sobota, 22 kwietnia 2017, 09:00-18:00
    ul. Józefa

Prosty pomysł Fundacji Napraw Sobie Miasto na testowanie rzeczywistych zmian w mieście razem z ludźmi, którzy z niej codziennie korzystają – Żywa Ulica – zagości 22 kwietnia na ul. Józefa, tuż pod oknami naszej redakcji! Przyjdź i pomóż w zbudowaniu optymalnego modelu przyjaznej przestrzeni publicznej.

Propozycje zagospodarowania poszerzonej przestrzeni przeznaczonej dla pieszych (bez zamykania ruchu samochodowego) na odcinku pomiędzy ul Bożego Ciała a ul. Nową wypracowywane są wspólnie z mieszkańcami i przedsiębiorcami -  pojawią się ławki, parklety, może stoliki kawiarniane. 22 kwietnia sprawdzimy, jak działa zaproponowana zmiana. W związku z tym, jako taki program nie istnieje, gdyż nie jest to wydarzenie kulturalne, a zdecydowanie działania urbanistyczne. Skupiać będziemy się na rozmowach z mieszkańcami i badaniu jak ta zmiana na nich wpłynęła - na ich postawę, stosunek do ulicy. 

Miejsca wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.