XVI Przegląd Teatralno-Muzyczny „O Buławę Lajkonika”

wtorek, 17 kwietnia 2018 - piątek, 20 kwietnia 2018

  • wtorek, 17 kwietnia 2018 - piątek, 20 kwietnia 2018
  • sobota, 9 czerwca 2018, 00:00
  • Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana, ul. Krupnicza 38
  • Klub Sportowy Bronowianka, ul. Zarzecze 124A

Przegląd Teatralno-Muzyczny zespołów artystycznych osób niepełnosprawnych „O Buławę Lajkonika” organizowany jest przez Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana oraz Urząd Miasta Krakowa (referat ds. Problematyki Osób Niepełnosprawnych). Przegląd ten daje osobom niepełnosprawnym możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, talentów i efektów ciężkiej całorocznej pracy. Umożliwia wspólne spotkania w przyjaznej atmosferze, a później - występy dla szerszej publiczności podczas Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”. W konkursie prezentować mogą się zespoły jak i soliści. Wcześniejsza edycja konkursu przyciągnęła na scenę 330 artystów z wielu szkół, przedszkoli oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Prezentacje utworów wokalnych, muzycznych lub teatralnych odbędą się od 17 do 20 kwietnia 2018 roku w w sali teatralnej przy ul. Krupniczej 38 w Krakowie. Laureatów poznamy podczas pikniku integracyjnego w ramach XIX Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością” na stadionie Bronowianki 9 czerwca 2018 roku. Otrzymają oni Buławy Lajkonika i pamiątkowe dyplomy.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.