Ania Broda: koncert dla dzieci i rodziców

niedziela, 17 czerwca 2018, 16:00

  • niedziela, 17 czerwca 2018, 16:00
  • Strefa, ul. św. Tomasza 31

Koncert muzyczno-literacki w kolorach etno: piosenki śmieszne i dziwne, liryczne i fantastyczne, bajeczne i o wietrze… wiersze i muzyka dla smyka w towarzystwie cymbałów, pianina, magicznych dzwonków i liry korbowej.
Eksperymenty z dźwiękiem i rytmem, szybka nauka wpadających w ucho melodyjek. Autorski pomysł na tworzenie muzycznych obrazów do tekstów.

Uwaga Dzieci! Powiem Wam dlaczego Elf jest dzielny jak lew, słońce leży na łące, jak zaśpiewać kołysankę dla mamy i taty oraz zatańczyć piosenkę o maczku.
Uwaga Rodzice! Interpersonalny charakter koncertu rozbudzi wyobraźnię Waszego dziecka. Pozwoli rozpuścić wodze fantazji i przeżyć cudowną przygodę w Krainie Sztuki.

Zagra dla was Ania Broda: śpiew, cymbały, pianino, lira korbowa, dzwonki, drumla.

ANIA BRODA – wokalistka obdarzona niezwykłym, wyrazistym głosem, mistrzyni gry na cymbałach wileńskich, multiinstrumentalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Od 2011 roku koncertuje i nagrywa solowo. Jej koncerty budzą wrażliwość na piękno. Jest niepowtarzalnym przykładem pozytywnej energii w muzyce. Prowadzi warsztaty śpiewu „białym” głosem oraz zajęcia muzyczno - edukacyjne dla dzieci i dla dorosłych. Improwizuje, zajmuje się muzykoterapię dla ludzi z zespołem Downa.

Więcej

Wstęp: 25 zł (bilet normalny) | 30 zł (dziecko z opiekunem) | 40 zł (dwójka dzieci z opiekunem)

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.