Koncert Disneya: Magia muzyki

piątek, 17 maja 2019, 18:00

  • piątek, 17 maja 2019, 18:00
  • TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7

Król Lew, Vaiana: skarb oceanu, Kraina Lodu, Mała Syrenka czy Aladyn – to tylko część tytułów bajek, z których muzykę będzie można usłyszeć 17 maja w TAURON Arena Kraków w ramach 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Podczas Koncertu Disneya zaśpiewają między innymi: Natalia Nykiel, Michał Szpak, Katarzyna Łaska i Marcin Jajkewicz

Festiwalowy weekend rozpoczniemy spektakularnym wydarzeniem. W piątkowy wieczór, 17 maja 2019 roku, zagra FMF Youth Orchestra – zespół złożony z wybitnie utalentowanych uczniów krakowskich szkół muzycznych, założony pięć lat temu specjalnie na potrzeby festiwalu. Po raz pierwszy młodzi muzycy zagrają dla tak dużej publiczności i w aż tak poważnej produkcji. Ich koncert z najpopularniejszymi piosenkami z filmów Walta Disneya (w repertuarze m.in. Król Lew, Aladyn czy Kraina Lodu) zaplanowaliśmy w krakowskiej TAURON Arenie. Muzyków poprowadzą Monika Bachowska – występująca z zespołem od początku jego istnienia – i amerykański dyrygent fińskiego pochodzenia, Erik Ochsner.

Rekomendowane dla dzieci od 3 lat.

Więcej

fmf.fm

50-80 zł, dzieci do 10 roku życia - 30 zł!

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.