Darmowe lekcje pokazowe hiszpańskiego dla dzieci

poniedziałek, 9 września 2019, 16:30

  • poniedziałek, 9 września 2019, 16:30
  • środa, 11 września 2019, 17:30
  • sobota, 14 września 2019, 11:30
  • El Bombo, ul. Salwatorska 22/P

El Bombo zaprasza na darmowe lekcje pokazowe hiszpańskiego dla dzieci według metody muzyczno-ruchowej Niños Musicales oraz według metody Colorín Colorado. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 2,5 do 6 lat oraz dla dzieci w wieku szkolnym od 7 do 12 roku życia.

Na zajęciach Niños Musicales dzieci poznają język hiszpański w sposób trwały, ale jednocześnie przyjemny, niejako mimowolnie, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Początkowo uczestniczą  w naśladowaniu często śmiesznych czynności do piosenek i rymowanek, powoli dołączają się do ich śpiewania, aż śpiewają całe piosenki i recytują rymowanki. Dzieci uczą się także języka poprzez urozmaicone zabawy ruchowe i taniec.

Na zajęciach Colorín Colorado uczymy języka przez „pełne zanurzenie”, czyli metodą naturalną, tak jak uczy się dzieci języka ojczystego. Dzięki temu dzieci szybko osłuchują się z językiem i nie muszą pokonywać żadnej bariery językowej. Podczas zajęć kładziemy nacisk na doskonalenie umiejętności spontanicznego budowania zdań, pytań, tworzenia krótkich dialogów, zwiększanie zasobu słownictwa z umiejętnością użycia go w konkretnych, codziennych sytuacjach. Utrwalamy właściwą wymowę oraz doskonalimy kolejne ważne sprawności językowe: czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Dzieci korzystają z podręcznika Colorín Colorado – español, robots y teclado.

Pokażemy na czym polegają nasze metody, będzie można zapoznać się z naszą ofertą kursów semestralnych oraz oczywiście zapisać na kurs.

Terminy (zajęcia będą odbywać się równocześnie w dwóch grupach wiekowych: dla przedszkolaków i dla dzieci w wieku szkolnym):
9 września, godz. 16.30
11 września, godz. 17.30
14 września, godz. 11.30

Więcej

www.elbombo.pl

info@elbombo.pl

Obowiązkowe zapisy: tel. 600283026, info@elbombo.pl

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.