#17. Sacrum Profanum: Warsztaty konstrukcyjno-muzyczne

sobota, 28 września 2019, 14:00

  • sobota, 28 września 2019, 14:00
  • Cricoteka Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora , ul. Nadwiślańska 2

Koncertom tegorocznej edycji Sacrum Profanum, odbywającej się pod hasłem "Sąsiedztwo" towarzyszy szerokie spektrum wydarzeń, wśród których oprócz paneli są również koncerty, wystawy czy warsztaty dla dzieci. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy w muzyce współczesnej jest jeszcze miejsce na sacrum, zobaczymy, jak powstają instrumenty i czy muzykę można narysować?

Zróbmy sobie bębenek
Warsztaty konstrukcyjno-muzyczne
Lubisz grać na różnych instrumentach? A może chciałbyś zagrać na takich, które sam skonstruujesz? Jeśli tak, zapraszamy na warsztaty tworzenia instrumentów muzycznych. Będziemy robić grzechotki, tamburyny, bębenki, a może nawet uda się zbudować jakiś instrument strunowy? No i oczywiście będziemy na nich wszystkich grać!

Na warsztaty, które potrwają około godziny, zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat. Warsztaty poprowadzi je Anna Kwiatkowska, doświadczona animatorka kultury i specjalistka od dziecięcej wyobraźni.

Rodzicom w trakcie trwania warsztatów polecamy zwiedzenie wystawy „Komedianci!” Maurizio Buscarino w Cricotece (bilet na wystawę kosztuje 15 zł).

Więcej

sacrumprofanum.com

Bezpłatną wejściówkę należy pobrać tylko dla dziecka. Ilość miejsc ograniczona!

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.