Z książką dookoła świata: Uganda

środa, 15 stycznia 2020, 17:30

  • środa, 15 stycznia 2020, 17:30
  • Cafe NOWA Księgarnia, os. Zgody 7

Czy mielibyście ochotę na podróż dookoła świata? Co powiecie na zupełnie niezwykły środek transportu? W czasie warsztatów na skrzydłach literatury dla dzieci przeniesiemy się do najodleglejszych krain. Zabiorą nas tam niecodzienni przewodnicy, a niezwykłe przygody, które będziemy z nimi przeżywać, zapadną nam na długo w pamięć. Wyruszcie z nami!

Na styczniowym warsztacie dowiemy się m.in. gdzie mango spada z drzew i gdzie wypada połowa ziemi? Wybierzemy się do miejsca, gdzie bogactwo fauny i flory zachwyca i powala. Będzie kolorowo, gorąco i egzotycznie.

Inspiracją do zajęć będzie książka „Czarownica Nanga. Baśnie Afrykańskie” wydawnictwa Media Rodzina.

Warsztaty prowadzi Aleksandra Pająk-Gałęza – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, geografka i podróżniczka. Uhonorowana nagrodą Travelera National Geographic w 2016 roku w kategorii podróż roku za wyprawę rowerową do Afryki z mężem i dziećmi. Edukatorka i propagatorka wiedzy o polskich podróżnikach. Prywatnie mama trójki dzieci – Kajtka, Ruty i Wandy.

Warsztaty dla dzieci w wieku 5-8 lat.

Projekt współfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Partner wydarzenia:
Kraków Miasto Literatury UNESCO
Zgody 7 – miejsce spotkań

Cafe NOWA Księgarnia jest przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami.

Więcej

info@nowanowa.pl

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: info@nowanowa.pl

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.