Tomek i przyjaciele: „Tomek ratuje cyrk”

sobota, 20 czerwca 2020, 10:00

  • sobota, 20 czerwca 2020, 10:00
  • sobota, 20 czerwca 2020, 12:30
  • sobota, 20 czerwca 2020, 15:00
  • Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

Zapraszamy na wspaniały show z udziałem aktorów i ruchomych lokomotyw Tomek i przyjaciele! Premierowy spektakl Tomek ratuje cyrk z udziałem bohaterów bajki i serialu będzie można zobaczyć w 10 polskich miastach.

Ciuch-ciuch! Tomek i przyjaciele, bohaterowie wspaniałej bajki, wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabiorą dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy naturalnej wielkości bohaterów kultowej bajki. Znane piosenki w polskich wersjach językowych, będą śpiewane przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.

Widowisko jest polską wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i opowieści. Dzieci zaczną przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczą ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

Przedstawienie będzie miało swoja polską premierę 29 lutego 2020 r., odwiedzi łącznie 10 miast w całym kraju. Do zobaczenia na kolejowym szlaku!

Więcej

nck.krakow.pl

nck@nck.krakow.pl

Cena: 55-75 zł
Dzieci poniżej 2 lat: darmowy wstęp na wydarzenie, miejsce na kolanach dorosłego opiekuna. Opiekun dziecka musi posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka.
Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: prosimy o kontakt mailowy pod adresem - niepelnosprawni@ebilet.pl; dziecko poruszające się na wózku ma darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet.
Zamówienia grupowe (powyżej 10 sztuk): prosimy o kontakt mailowy - zamowienia@ebilet.pl.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.