Alicja w Krainie Czarów - Ogród Świateł

piątek, 30 października 2020 - niedziela, 28 lutego 2021

  • piątek, 30 października 2020 - niedziela, 28 lutego 2021
  • Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, Park Lotników Polskich, al. Pokoju 68

Udaj się w podróż po metaforycznym, multimedialnym świecie Alicji i podążaj świetlnymi ścieżkami, poznając przy tym szalonych, wręcz nierealnych mieszkańców Krainy Czarów. Dzięki widowiskowym instalacjom świetlnym zajrzysz do Króliczej Nory, poznasz szeroko uśmiechniętego Kota z Cheshire, palącego fajkę Pana Gąsienice, weźmiesz udział w Zwariowanym Podwieczorku i odwiedzisz Królową Kier w jej własnym zamku.

Wszystkie figury świetlne zostały otoczone multimedialnymi iluminacjami, które współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką, co gwarantuje wiele wspaniałych emocji i niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo w każdy piątek, sobotę i niedzielę zapraszamy Was na specjalne pokazy laserowe, które odbywać się będą w godzinach od 18:00 do 21:00 co 30 minut.

Wydarzenie pełni rolę wystawy na plenerowej i nie wymaga bezpośredniej interakcji z żadnymi eksponatami. Wszystkie atrakcje zostały rozmieszczone na przestrzeni 6 hektarów kwadratowych. Zwiedzanie Ogrodu Świateł odbywa się na świeżym powietrzu.

------------------------------------------------------------------------------

Godziny otwarcia:
niedziela-czwartek: 16:00-21:00, piątek-sobota: 16:00-22:00

Więcej

ogrodswiatel.pl

Bilety: 29/24 zł, rodzinny (2+2) 95 zł

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.