Ferie Zimowe w Superminds

poniedziałek, 17 stycznia 2022 - piątek, 21 stycznia 2022

  • poniedziałek, 17 stycznia 2022 - piątek, 21 stycznia 2022
    Superminds Academy, ul. Wyki 5

1………2………..3! Czas już pomyśleć, jak najlepiej zorganizować Dziecku ferie zimowe? Superminds Academy zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na ekscytujące warsztaty.

Zajęcia w godzinach 8.00-16.00, program i animacje rozpoczynamy od 9.00.

Oprócz warsztatów tematycznych czekają nas też zmienne atrakcje: origami, wyklejanki, zabawy LEGO, zadania konstrukcyjne, tworzenie biżuterii i inne.

W PROGRAMIE:

KRAINA ZDROWYCH SŁODKOŚCI
Poczujemy się jak zawodowi cukiernicy, drzemią w nas supermoce Master Cukierników. Sami przygotujemy pyszne pyszności, przepisy zaś zabierzemy do domu aby serwować Rodzince te specjały!

EKSPERYMENTALNE REWOLUCJE, czyli laboratorium szalonego naukowca
Wykonamy eksperymenty chemiczne pod okiem szalonego profesora. Będziemy badać zachowanie dwutlenku węgla i tlenu. Poznamy właściwości gazów wykonując wnikliwe badania.
Możliwe, że uda się nam dokonać rewolucyjnego odkrycia naukowego.

WITAJCIE W SZKOLE MAGII
Jeśli wciągnął Cię magiczny świat Harry Pottera, to te warsztaty są dla Ciebie! Zrobisz własną czarodziejską różdżkę, nauczysz się zaklęć, a w trakcie zajęć z eliksirów wyprodukujesz przydatną, glutowatą substancję

DRZEMIĄCE MOCE WODY
Czy woda kryje w sobie jakieś tajemnice? Odkryjemy magiczne właściwości wody i jej niesamowitą przydatność w zabawach eksperymentalnych! Już nigdy nie pomyślisz że woda jest pospolita.

Więcej

https://supermindsacademy.com

575 585 835

krakow1@superminds.pl

Cena za turnus 17-21.01.21 to 789 pln. Oprócz świetnej zabawy zapewniamy obiad z cateringu, przekąski, owoce i wodę w ciągu dnia, opiekę naszych Super Trenerów

Miejsca wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.