Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

niedziela, 16 stycznia 2022, 10:00

  • niedziela, 16 stycznia 2022, 10:00
  • Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35

Kraków to miasto o bogatej i wielowiekowej historii, której początków już nikt z żyjących nie pamięta. Ale od czego są opowieści i legendy, które rzucają światło na to, co wymyka się ludzkiej pamięci.

Gościem styczniowego wydarzenia będzie Michał Zabłocki, poeta, animator życia literackiego, autor tekstów piosenek do spektakli teatralnych i muzycznych, wykładowca Studiów Literacko-Artystycznych przy Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Założyciel jedynej polskiej sekcji szabli sportowej w Krakowie.

***
„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie” to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Do tej pory w krzysztoforskich wnętrzach gościli m.in. Ewa Wachowicz, Anna Polony, Tomasz Schimscheiner i Anna Szałapak.

***
Rezerwacja miejsc i zakup biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w pałacu Krzysztofory – e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60.

Więcej

muzeumkrakowa.pl

12 426 50 60

info@muzeumkrakowa.pl

Cena: 10 zł od dziecka (jeden opiekun wstęp wolny)
Limit: 50 osób

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.