Medycy w świecie zwierząt - spacer edukacyjny

sobota, 3 grudnia 2022, 10:00

  • sobota, 3 grudnia 2022, 10:00
  • sobota, 3 grudnia 2022, 12:00
  • Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ, ul. Gronostajowa 5

Antybakteryjne insekty, ślina, lecznicze zioła a może oczyszczające glinki – to tylko niektóre leki wykorzystywane przez dzikie zwierzęta.

Mieszkańcy różnych ekosystemów doskonale wiedzą w jaki sposób pomóc sobie w chorobie, albo przyspieszyć i złagodzić poród. Ich otoczenie to największa i najbogatsza apteka pełna naturalnych farmaceutyków.

O tym czy zwierzęta żyjące na wolności potrafią radzić sobie z różnymi dolegliwościami i w jaki sposób to robią będziecie mogli dowiedzieć się na sobotnim spacerze edukacyjnym. W najbliższą sobotę o medykach w świecie zwierząt opowie dr Małgorzata Kołodziej.

 

***
W soboty Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ czynne jest w godzinach od 9:00 do 15:00, natomiast spacery rozpoczynają się o godzinach 10:00 oraz 12:00.

W spacerze edukacyjnym mogą wziąć udział zwiedzający indywidualni, którzy wcześniej zakupili bilet wstępu i pobrali bezpłatną wejściówkę w kasie (liczba wejściówek jest ograniczona).

Więcej

https://cep.uj.edu.pl/wystawy/zwiedzanie

Bilety, w cenie 15 zł (zwykły), 8 zł (ulgowy) lub 35 zł (rodzinny), do nabycia w kasie Centrum

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.