22. Wielka Parada Smoków – Wielki Odlot: zgłoszenia

22 marca 2023

Było już tyle haseł kolejnych Parad, że tym razem Teatr Groteska postanowił dać absolutną wolność wszystkim Smokologom.

"Kochani, drodzy, nieustraszeni badacze i kreatorzy smoczej rzeczywistości – Wasz czas nadszedł. Bez żadnych wskazówek, żadnych ograniczeń programowych z naszej strony puśćcie cugle wyobraźni i przygotujcie smoki, o jakich ucho nie słyszało i jakich oko nie widziało. Niech 22. WIELKA PARADA SMOKÓW zapisze się na kartach Wielkiej Historii Smoków jako wydarzenie wiekopomne. Niech WIELKI ODLOT będzie punktem rozpoczynającym nowożytną historię smoczego królestwa."

Zatem do dzieła! Wierzymy w Waszą nieskrępowaną i nieograniczoną wyobraźnię. Szczegóły udziału w konkursie na Najpiękniejszego Smoka znajdują się w REGULAMINIE.

22. Wielka Parada Smoków to wydarzenie o charakterze ogólnopolskim. Uczestnikami Konkursu mogą być placówki (publiczne i niepubliczne) o charakterze kulturalno-oświatowym i oświatowym z terenu całego kraju (szkoły podstawowe, szkoły średnie, szkoły integracyjne, szkoły specjalne, przedszkola, świetlice osiedlowe, domy kultury, kluby kultury itp.).

NA ZGŁOSZENIA ORGANIZATORZY CZEKAJĄ DO 20 KWIETNIA 2023 r.

formularz zgłoszeniowy

Dodatkowe informacje, zgłoszenia:
Ania Tarnowska, email: a.tarnowska@groteska.pl, tel. 501 222 434

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.