Lato 2017 z Krakowską Kartą Rodzinną

10 lipca 2017

Dzieci i młodzież, legitymujące się ważną Krakowską Kartą Rodzinną, zapraszamy w okresie wakacyjnym do aktywnego spędzenia czasu wolnego.

 • Park Trampolin Go Jump, ul. Rzemieślnicza
  W okresie wakacyjnym, tj. od 3 lipca do 31 sierpnia 2017 r., w dni powszednie (od poniedziałku do piątku), na posiadaczy kart KKR w kasie Parku Trampolin Go Jump będzie czekało po 10 bezpłatnych biletów. Uczestnicy zobowiązani są do zakupu specjalnych skarpet antypoślizgowych. Bilety niewykorzystane jednego dnia przechodzą na dzień następny.
  www.krakow2.gojump.pl
 • Park Trampolin Go Jump, ul. Centralna
  W okresie wakacyjnym, tj. od 3 lipca do 31 sierpnia 2017 r., w dni powszednie (od poniedziałku do piątku), na posiadaczy kart KKR w kasie Parku Trampolin Go Jump będzie czekało po 10 bezpłatnych biletów. Uczestnicy zobowiązani są do zakupu specjalnych skarpet antypoślizgowych. Bilety niewykorzystane jednego dnia przechodzą na dzień następny.
  www.krakow.gojump.pl
 • Centrum Wspinaczkowe Forteca, ul. Ludowa
  W okresie wakacyjnym, tj. od lipca do sierpnia 2017 r., (z wyłączeniem dnia 15 sierpnia) na posiadaczy kart KKR w kasie Centrum Wspinaczkowego Forteca, ul. Ludowa 6, będzie czekało po 5 bezpłatnych biletów rodzinnych (1 os. dorosła i max. 2 dzieci). Bilety niewykorzystane jednego dnia przechodzą na dzień następny.
  www.cwf.pl
 • Centrum Wspinaczkowe Forteca, ul. Racławicka
  W okresie wakacyjnym, tj. od lipca do sierpnia 2017 r., (z wyłączeniem dnia 15 sierpnia) na posiadaczy kart KKR w kasie Centrum Wspinaczkowego Forteca, ul. Racławicka 60, będzie czekało po 5 bezpłatnych biletów rodzinnych (1 os. dorosła i max. 2 dzieci). 
  www.cwf.pl
 • Kino Kijów Centrum
  W okresie wakacyjnym, tj. od 3 lipca do 31 sierpnia 2017 r., w dni powszednie (od poniedziałku do piątku), na posiadaczy kart KKR w kasie Kina Kijów Centrum będzie czekało po 15 bezpłatnych biletów. Bilety niewykorzystane jednego dnia przechodzą na dzień następny.
  www.kijow.pl
 • Kino Mikro
  W okresie wakacyjnym, tj. od 3 lipca do 31 sierpnia 2017 r., w dni powszednie (od poniedziałku do piątku), na posiadaczy kart KKR w kasie Kina Mikro będzie czekało po 10 bezpłatnych biletów. Bilety niewykorzystane jednego dnia przechodzą na dzień następny.
  www.kinomikro.pl
 • Kraina Zabaw Dziecięcych Anikino
  W okresie wakacyjnym, tj. od 3 lipca do 31 sierpnia 2017 r., w dni powszednie (od poniedziałku do piątku), na posiadaczy kart KKR w kasie Krainy Zabaw Dziecięcych Anikino będzie czekało po 10 bezpłatnych biletów. Bilety będą uprawniały do 2 godz. zabawy. Bilety niewykorzystane jednego dnia przechodzą na dzień następny.
  www.anikino.pl
 • Bezpieczne Wakacje w Parku Wodnym
  Każdego roku w ramach Programu Poprawy Bezpieczeństwa dla miasta Krakowa „Bezpieczny Kraków” Gmina Miejska Kraków zapewnia dzieciom i młodzieży z terenu Krakowa w okresie wakacyjnym codzienny ulgowy wstęp do Parku Wodnego. Kupony będą rozdawane od 3 do 31 lipca oraz od 1 do 31 sierpnia w dni powszednie (od poniedziałku do piątku).
  Dzieci i młodzież do lat 16 za 1,5 godz. (90 min.) pobyt w hali basenowej i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji z wyjątkiem sauny zapłacą symboliczną opłatę 5,50 zł. Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, które będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku (w okresie trwania akcji) w godz. od 8.00-10.00 przed wejściem głównym do Parku Wodnego (ul. Dobrego Pasterza 126). Limit kuponów na cały okres wakacji wynosi 11 484.
  W ramach tej puli zabezpiecza się codziennie 50 szt. kuponów dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. Kupony te będą do odbioru w Informacji Parku Wodnego. Każdy posiadacz imiennej KKR 3+ przy odbiorze kuponu musi okazać dokument potwierdzający tożsamość.
  Z biletu można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany. Kupony będą wydawane za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej! Kupony rabatowe dla dzieci w wieku do 6 lat wydawane będą na podstawie legitymacji ubezpieczeniowej Rodzica.
  UWAGA! Dzieci do 10 roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun będzie mógł wykupić bilet na 1,5 h w promocyjnej cenie 13,00 zł.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.