Zatrać się w zieleni

27 czerwca 2018

ODETCHNIJ W PARKU… bo atrakcje w ramach projektu Zatrać się w zieleni zapowiadają się wyjątkowo relaksacyjnie!

Piknikuj w wakacyjne weekendy, gdyż gościny udzielają krakowskie parki: Jordana, Krakowski, Bednarskiego, Decjusza, Jerzmanowskich i nad Zalewem Nowohuckim. Nie zabraknie pysznego jedzenia i niezliczonych atrakcji dla małych i dużych. Letnie weekendy między 11.00 a 17.00 to idealny czas, aby odwiedzać krakowskie parki i korzystać z wyjątkowej oferty warsztatów, zajęć dla dzieci, zajęć sportowych i różnego rodzaju animacji, które sprawią, że z pewnością nie będziecie się nudzić.

Ćwicz z trenerami fitness – Zdrowy Kręgosłup, Nordic Walking, Boot Camp Madness, Tabata i inne zajęcia prowadzone są od poniedziałku do środy w czterech krakowskich parkach. Bezpłatne zajęcia fitness w parkach to niebywała okazja do wskoczenia w sportowy strój i spędzenia tego czasu na łonie przyrody. Instruktorzy z krakowskich klubów fitness zadbają o Waszą formę i kondycję, a mamy również nadzieję, że zarażą pasją do ćwiczeń. Proponujemy Wam różnorodne zajęcia, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy zapisać się przez dostępny tu formularz.

Podróżuj bezpłatnie Parkobusem. Sześć wyjątkowych wycieczek, a na miejscu zielone atrakcje, ciekawostki przyrodnicze bądź tętniący piknikową atmosferą park. Wszystko to dzięki bezpłatnym przejazdom zielonym Parkobusem. Zadbamy o to, byś nie poruszał się po utartych ścieżkach. Mieszkańców Kurdwanowa zabierzemy do Lasu Witkowickiego, a Nowohucian na Bagry. Parkobusowy rozkład jazdy znajdziesz na stronie internetowej ZZM, MPK (szukaj zielonej ikony autobusu) oraz na wszystkich przystankach, na których zatrzymuje się Parkobus. Rozkład jazdy znajdziesz tu!

A na koniec Kino na trawie. Kino wielu kultur. Projekt łączy odkrywanie nowych, często nieznanych mieszkańcom terenów zielonych Krakowa z odkrywaniem nowej kultury, którą możemy poznać dzięki filmom.

Odpoczywamy wśród zieleni :)

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.